kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 03-05-2022, 09:02
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 523
Domyślnie

Ostatnio kupiłam przepiękne spodnie dresowe damskie w https://messimo.pl/damskie-spodnie-dresowe . Powiem wam, że okazały się naprawdę mega wygodne, dodatkowo bardzo ładnie wyglądają, więc jestem bardzo zadowolona z zakupów tutaj, także oferta jest świetna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 03-05-2022, 10:17
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Większość moich zakupów robię online. Dzięki temu zaoszczędzę zawsze bardzo dużo czasu, a wszystko czego potrzebuję przychodzi mi do domu. Ale żeby to robić potrzebowałam sprawny Internet, zwłaszcza dlatego, że dużo podróżuje. https://teleberlin.pl/internet-stacjonarny-w-niemczech/ Sami zobaczcie jakie to proste!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 13-05-2022, 19:28
Bejgarto Bejgarto is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 5
Domyślnie

Moi znajomi wielokrotnie polecali mi zakupy przez internet aż w końcu się przekonałem. Kupiłem naprawdę świetny telewizor, a znalazłem go w bardzo prosty sposób. Interesował mnie duży telewizor, jednak nie wiedziałem jaki telewizor 55 cali wybrać. Na szczęście znalazłem świetny artykuł na ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 14-05-2022, 08:48
Malwinka76 Malwinka76 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 285
Domyślnie

A co myślicie o takich peniuarach https://lovita.pl/ ? Ja wszystkie szlafroki wymieniłam na nie właśnie i o wiele lepiej i pewniej siebie się czuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 17-05-2022, 10:19
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 523
Domyślnie

Doskonałym wyborem będzie jednak galeria janki . Dla mnie zakupy tutaj okazały się po prostu strzałem w dziesiatkę. Bez problemu znalazłam coś dla siebie i to w ekstra cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 17-05-2022, 10:43
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Kupuję w necie, ale traktora nigdy bym nie kupila online
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 17-05-2022, 14:17
lurline89's Avatar
lurline89 lurline89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 1
Domyślnie

Bądźmy szczerzy, niektóre aspekty pandemii były nam całkiem na rękę! Możliwość pracy zdalnej, szeroka oferta gastronomiczna z dostawą do domu czy możliwość zrobienia zakupów online w coraz większej liczbie sklepów okazały się wielkim udogodnieniem dla milionów Polaków.


___________________________
Zakupy spożywcze online – jak to działa?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 18-05-2022, 15:04
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 176
Domyślnie

Korzystając z okazji rozmawiamy o zakupach internetowych, powiem wam, że ja ostatnio musiałam zamówić kilka rzeczy do wycinania papieru i najbardziej interesował mnie zestaw papierów do etykiet cricut pastelowy . Kolega podpowiedział mi, że tego typu produkty mogę dostać całkiem dobrej cenie na stronie sklepu wycinarnia.pl i właśnie tam planuję złożyć swoje zamówienie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 02-06-2022, 15:28
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 176
Domyślnie

Ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym kupić profesjonalny i dobrej jakości kask dla dzieci. Koleżanka doradziła mi, że tego typu produkty są dostępne między innymi w dobrej cenie na stronie sklepu e-kidsplanet.com i muszę przyznać, że mają wiele ciekawych propozycji w tym zakresie. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek robiliście na jakieś zakupy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 04-06-2022, 07:43
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Ja od dawna przeniosłem się do sieci i zakupy robię tylko online. Chcę kupić żonie coś ładnego, bo niedługo mamy rocznicę ślubu. Natknąłem się na rajstopy kabaretki w bardzo dobrej cenie https://yups.pl/product-pol-1965-Raj...ki-czarne.html . Myślę, że będzie zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.