kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-03-2022, 11:05
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie gdzie zrobić kolorowy tatuaż w stolicy ?

Cześć wszystkim planuje się wybrać do studia tatuażu, chcę sobie zrobić coś w kolorze. możecie podzielić się namiarem na sprawdzone miejscówki i doświadczonych tatuatorów? z góry dzięki!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-04-2022, 09:09
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

myślę, ze w każdym studiu znajdzie się tatuator, który specjalizuje się w kolorze. ale jeśli szukasz tych najlepszych to szczerze polecam Jah Love Tattoo, na ulicy Wilczej 32
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 05-04-2022, 17:17
ejdyska ejdyska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 221
Domyślnie

ooo tak, jah love to dobry namiar moje kolorowe dziarki, takie w stylu kreskówkowym robi Pomidor, który tu pracuje ma ogromny talent, jest mega kreatywny a przy tym to zwyczajnie fajny człowiek, z którym nie można się nudzić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-04-2022, 08:07
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

Wielkie dzięki za namiar nie słyszałam o nich wcześniej a nawet pracuje w pobliżu, w centrum także lokalizacja mi odpowiada. Gdzieś można obejrzeć fotki ich prac ? będę wdzięczna za namiar
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 11-04-2022, 09:15
ejdyska ejdyska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 221
Domyślnie

Cytat:
Napisał sunka
Wielkie dzięki za namiar nie słyszałam o nich wcześniej a nawet pracuje w pobliżu, w centrum także lokalizacja mi odpowiada. Gdzieś można obejrzeć fotki ich prac ? będę wdzięczna za namiar

pewnie, tu masz namiar na ich profil na facebooku https://www.facebook.com/studio.tatuazu.warszawa.tattoo. Tylko uprzedzam - robią wrażenie ;p a generalnie robienie tatuaży też bardzo wciąga
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 14-04-2022, 13:11
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 554
Domyślnie

Najlepiej byłoby przejrzeć sobie internet i poczytać opinie o poszczególnych firmach. Ja tak robiłam i teraz wiem, że warto tutaj postawić na firmę Sky Tattoo. Oni wiedzą, jak powinien wyglądać dobry tatuaż. Mają wy tym zakresie spore doświadczenie, wiedzę i w dodatku wykorzystują do zabiegu wyłącznie bezpieczne tusze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 10-05-2022, 09:19
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

Cytat:
Napisał ejdyska
pewnie, tu masz namiar na ich profil na facebooku https://www.facebook.com/studio.tatuazu.warszawa.tattoo. Tylko uprzedzam - robią wrażenie ;p a generalnie robienie tatuaży też bardzo wciąga

super, wielkie dzięki za info już dzwoniłam i pod koniec maja mam umówioną wizytę doczekać się nie mogę ;-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 27-11-2022, 22:26
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 570
Domyślnie

Bardzo wiele osób poleca studio tatuażu warszawa https://jahlove.pl/ , z resztą na stronie można zerknąć na przykładowe realizacje. Muszę przyznać, żę są piękne. Zarówno te kolorowe, jak i w czarnym tuszu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 31-03-2023, 08:34
cruz.kerluke cruz.kerluke is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2023
Posty: 11
Domyślnie

Jest wiele takich miejsc w Warszawie teraz już Ci nie powiem bo nie pamiętam ulic i nazw, ale warto sprawdzić w necie. Ja również jestem na etapie robienia kursu na tatuaże kolorowe jeszcze chwilę i również będę przyjmowała.
__________________
szkoła tatuażu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 13-03-2024, 13:16
vernon.reichert's Avatar
vernon.reichert vernon.reichert is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2024
Posty: 4
Domyślnie

Moda, chęć udowodnienia wytrzymałości na ból i odwagi, prezentowanie stylu, zaznaczenia niezależności, a może zamiłowanie do sztuki? Ile osób tyle przyczyn kolorowego zdobienia swojego ciała. Tatuaże są jednak bez wątpienia formą komunikacji - co psychologia mówi o znaczeniu tatuaży i przyczynach ich robienia? Chciałabym wybrać jednego z tych tatuatorów w Warszawie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.