kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 17-02-2020, 14:27
Niko93 Niko93 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 21
Domyślnie

Kiedy frapuje Cię ów wątek to obowiązkowo przeczytaj ten tekst. Z doświadczenia uważam, że przeczytasz w tym miejscu najaktualniejsze dane. Spójrz w wolnej chwili - http://info-kredyt.pl .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 17-02-2020, 17:29
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Warto dużo wcześniej zrobić sobie dokładną listę tego co trzeba kupić i co jest konieczne, a co można kupić, ale jako coś dodatkowego. Nie ma co sugerować się listami z internetu. Bo Każda jest pisana na potrzeby sprzedaży produktów dla dzieci. Najważniejsze są kosmetyki do pielęgnacji. Ale tu warto kupić produkty z naturalnym składem i nie kupować zapasów, bo może się okazać, ze jednak nie będzie maluszkowi kosmetyk służył. Np. na https://horex.pl/ jest duży wybór produktów dla dzieci, są też te naturalne i na karcie produktu jest dokładna informacja o składzie, co znacznie ułatwia wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 19-02-2020, 15:54
ola156247 ola156247 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 199
Domyślnie

Dziewczyny, jak myślicie, które buciki niemowlęce zimowe będą najlepsze na najbliższe miesiące?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 18-03-2020, 14:06
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

a ja ze swojej strony polecam zaopatrzyć się w akumulatorki aaa, zwykle zasilają zabawki a jak Wam w kryzysowym momencie wyładuje się miś czy lalka, to jest dramat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 02-04-2020, 22:59
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Do wyprawki warto też dorzucić hipp pielęgnacyjny płyn do kąpieli. W końcu codziennie będziecie pielęgnowały waszego maluszka, kąpały go, a odpowiednie kosmetyki są bardzo przy tym istotne. Płyn ten jest delikatny, łagodny i bezpieczny dla delikatnej skóry dziecka (nawet w przypadku skóry bardzo wrażliwej). W jego składzie znajdziecie między innymi wyciąg z ekologicznych migdałów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 24-04-2020, 12:52
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Mleko modyfikowane może przydać się w każdym momencie. U nas okazało się, że maluch ma alergię na mleko krowie i zaczęliśmy mu podawać mleko Bebilon Prosyneo z apteki DOZ. Pomogło
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 04-06-2020, 14:56
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

dla młodych mam polecam jeszcze przeczytać artykuł odnośnie występowania kolki u niemowląt, mi osobiście pomógł, przez co nie musiałam się stresować za każdym razem kiedy występowała, tutaj znajdziecie artykuł https://www.philips.pl/c-e/blog/matk...iemowlaka.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 21-06-2020, 13:01
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Jesli chodzi o kompletowanie wyprawki to jednak wózek jest najważniejszy i jego wybór zajął mi najwięcej czasu. Nie było to jednak trudne bo x-landera zamówiłam sobie po prostu do domu za darmo po to żeby go na spokojnie wypróbować. Wózek okazał się rewelacyjny i oczywiście już z nami został
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 15-07-2020, 14:29
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

A masz już gryzaki na ząbkowanie moim zdaniem też możesz później dokupić, ale jak masz czas teraz to warto i o to się zatroszczyć. Lubię wszystko mieć wcześniej.
__________________
Wszystko o rodzicielstwie w jednym miejscu - http://www.raczkujemy.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 15-07-2020, 19:10
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

Rzecz jasna ubranka , kosmetyki, fotelik , wózek , ja akurat z wózkiem miałam najprzyjemniej odrazu wpadł mi w oko Anex mtype, mam go pół roku, i super się sprawdza , bardzo funkcjonalny, łatwy w obsłudze, łatwy w utrzymaniu, wygląda zjawiskowo,
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.