kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-07-2014, 13:00
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie SEO i SEM

Wybieram się na szkolenie z zakresu pozycjonowania stron internetowych. Chciałam zachęcić zainteresowane tym tematem do zapoznania się z ofertą xannsem szkolenia, jeżeli pracujecie w tej branży, to szkolenia tego typu są niezbędne do rozwoju i osiągania sukcesów zawodowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-01-2015, 10:44
Pandora Pandora is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 38
Domyślnie

Tego typu szkolenia nic nie dają. Lepiej korzystać z darmowej wiedzy na forach i blogach o SEO.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-01-2015, 09:22
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

No ale wiedzę dobrze jest mieć poparte jakimś papierkiem czy to dyplom uczelni lub szkolenia właśnie z tego zakresu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-01-2015, 13:27
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Najlepiej pracować najpierw u kogoś, potem za kilka lat spróbować coś samemu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-01-2015, 17:14
ngan2225 ngan2225 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 9
Domyślnie

Nie zawsze trzeba mieć dyplom, żeby pracować w jakimś zawodzie, a nawet- żeby dobrze pracować. SEO to jedno, ale co ma powiedzieć grafik, który wcale nie skończył grafiki, tylko jest samoukiem o świetnym zmyśle?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 10-04-2015, 19:58
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

Tu akurat liczy się wiedza, a nie papierek. Sama uczyłam się podstaw pozycjonowania z takiego kursu: http://strefakursow.pl/kursy/e-bizne...cja_stron.html
No i oczywiście trochę czytałam na forach i blogach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-04-2015, 12:27
bulbarkaa bulbarkaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Dziękuję bardzo za polecenie tego : ** ja to jestem teraz właśnie na praktyce takiej gdzie głównie działam w dziedzinie tej social media i po prostu no wiecie jakoś tak bardziej muszę się zainteresować tym tematem bo po prostu jeśli się dobrze spiszę to dostanę dalej umowę już na czas określony 1 rok.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 21-04-2015, 13:17
jajknica jajknica is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Tak się trochę zastanawiam i chciałabym się czy ten temat SEO/Sem to tylko warto realizować jeśli ma się jakieś takie swoje właśnie strony internetowe czy kiedy to najlepiej robić bo tego to tak nie rozumiem przecież : ( może mi ktoś to wytłumaczyć jak się zabrać do tego tematu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-05-2015, 09:12
bialamarta bialamarta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 7
Domyślnie

Cytat:
Napisał jajknica
Tak się trochę zastanawiam i chciałabym się czy ten temat SEO/Sem to tylko warto realizować jeśli ma się jakieś takie swoje właśnie strony internetowe czy kiedy to najlepiej robić bo tego to tak nie rozumiem przecież : ( może mi ktoś to wytłumaczyć jak się zabrać do tego tematu

Zacznij od jakiegoś darmowego kursu, wpisz do google "seo darmowy kurs" czy coś takiego. Dobrze jest przyswoić na początku takie zupełne podstawy i załapać co oznaczają te skróty - SEO oraz SEM, żeby później obrać odpowiedni kierunek i uzupełniać wiedzę z tego zakresu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-05-2015, 14:25
Kobietka Kobietka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 6
Domyślnie

Możesz jeszcze koleżanko poszukać jak potrzebujesz jakiś tutoriali właśnie na youtube. tam jest tego pełno. Wystarczy, że dobre hasło podasz i będzie już wszystko załatwione To takie normalne będzie i przecież nic nie stoi na przeszkodzie abyś się tego nauczyła, liczą się chęci.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.