kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #1  
Stary 04-05-2020, 19:14
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domy¶lnie Laktacja

Ja jeszcze nie mam jako tako w tym kierunku do¶wiadczenia. Ale s³ysza³am, ¿e warto sobie kupowaæ herbata dla karmi±cych mam przyk³adowo z marki Hipp. Ponoæ efektywnie one wspieraj± laktacje i w ¿aden sposób nie s± one szkodliwe. My¶lê, ¿e warto by³oby czego¶ takiego spróbowaæ.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-06-2020, 16:03
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 940
Domy¶lnie

hej, czy wy te¿ mia³y¶cie problem z laktacj± ? moje samopoczucie przez to bardzo spad³o, du¿o pomog³o mi czytanie na ten temat, chocia¿by takich artyku³ów jak ten https://www.philips.pl/c-e/blog/matk...-laktacje.html
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #3  
Stary 04-10-2020, 22:36
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domy¶lnie

Kupowali¶cie kiedy¶ taki produkt, jak herbata na laktacje ? Zastanawia mnie skuteczno¶æ tego produktu i czy faktycznie co¶ on daje. Nie ukrywam, ¿e mam problem z laktacj±, a bardzo zale¿y mi na tym, aby karmiæ dziecko piersi± i chyba ju¿ szuka³am ka¿dego sposobu, ale nie wszystko przetestowa³am.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-01-2021, 12:04
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domy¶lnie

Ja nie karmiê piersi±. Podajê dziecku mleko Bebilon Profutura, które zawiera mieszaninê prebiotyków, co jest bardzo dobre dla prawid³owego od¿ywienia dziecka. Kupujê je zazwyczaj w aptece DOZ bo nie ma problemu z dostêpno¶ci± w tych aptekach.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #5  
Stary 31-01-2021, 15:20
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 574
Domy¶lnie

No w³a¶nie, laktacja to jest kwestia bardzo indywidualna. Ja te¿ mia³am z ni± ogromny problem dlatego od pocz±tku maluch jest na mleku HiPP. Jednak jestem z tego mleka bardzo zadowolona bo nie muszê obawiaæ siê o ulewanie, zaparcia, kolki czy inne tego typu problemy trawienne.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-03-2022, 11:28
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domy¶lnie

A czy wiecie, jak d³ugo trwa stabilizacja laktacji? Nie? No to koniecznie zerknijcie tu: https://czasdladzieci.pl/kiedy-stabi...-sie-laktacja/ . Sprawd¼cie, jak siê do tego przygotowaæ.
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.