kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-05-2015, 10:24
milenax milenax is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie eleganckie szorty na lato?

Hej, dziewczyny, mam pytanie, w związku ze zbliżającym się latem (hurra!!!). Coraz częściej widzę na portalach aukcyjnych i w sklepach internetowych eleganckie szorty. Chciałbym zakupić takie, troszkę czasu już ćwiczę i myślę, że latem będę chyba mogła wyeksponować troszkę nogi:-) Zawsze mama mi powtarzała, że nogi należy pokazywać, jak się jest młodym i jak są ładne, a nie nosić mini jako staruszka:-) Te szorty przyciągnęły mój wzrok, muszę przyznać. Widać, że są wykonane z miłego w dotyku materiału i wyglądają na wygodne... Myślicie, że to nie za odważna kreacja na lato. Sportowe szorty to jakoś tak mniej mnie krępują, ale takie eleganckie? Do jakich butów je nosić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-05-2015, 15:01
bulbarkaa bulbarkaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Hej, jeśli masz ładne, zadbane i zgrabne nogi to jak najbardziej warto je eksponować. Szkoda kisić się w długich spodniach, jak masz takie dwa skarby. W chłodniejsze dni zawsze możesz pod nie założyć rajstopy. W zasadzie każde buty do nich pasują: buty sportowe, baleriny, buty na obcasie, buty na koturnie, a nawet i szpilki, jeśli chcesz być sexi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 08-05-2015, 21:57
janastazy janastazy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Witaj
Ja myślę, że dobrze dobrane elementy garderoby zawsze beda dobrze wygladać. Wszystko musi ze sobą pasować. Jak najbardziej uważam, ze eleganckie szorty to dobra opcja na lato, bo mozna takie zestawić wlasciwie ze wszystkim, nawet z białą bluzką i żakietem

Ostatnio edytowane przez janastazy : 14-05-2015 o 09:14.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 09-05-2015, 22:25
dziubeniek55 dziubeniek55 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Buty zależy do jakich shortów.Myślę, że możesz pobawić się trochę w dopasowywanie. Możesz poszukać w sklepach internetowych gdzie są naprawdę różne ciekawe okazy, przeróżne i przedziwne pomysły na shorty. Jeżeli czujesz się wystarczająco kreatywna to możesz sama sobie zrobić wzór i kolor najbardziej Ci odpowiadający.
Pozdrawiam i powodzenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 10-05-2015, 12:37
Barita Barita is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

pierwsza podstawowa zasada dla mnie. Trzeba mieć ładne nogi aby chodzić w krótkich spodenkach, sukienkach. Nie można eksponować nóg kiedy ma się cellulit i fałdki tłuszczu. Zakładając takie ciuszki należy spojrzeć w lustro i ocenić obiektywnie czy estetycznie to wygląda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-08-2015, 10:34
jakubka jakubka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 16
Domyślnie

Ponoć do mokasynów sie takie nosi ale mnie się nie podobają
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-01-2016, 17:14
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Mi też się nie bardzo podobają... Wolę inny krój spodni ale jeśli masz zgrabne nogi to czemu nie? Ja ostatnio oglądałam ciuchy damskie sklep i chyba zamówię dres na wiosnę. Ostatnio stawiam na wygodę a dresy z tego sklepu wyglądają naprawdę świetnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:43.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.