kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Towarzyskie
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-05-2016, 10:54
pickering Mężczyzna pickering is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 3
Domyślnie Szkolenia i kursy - warto?

Hej wszystkim,
w ubiegłym roku zakończyłem współpracę z firma w której pracowałem przez 5 lat, postanowiłem wziąć się w garść i czegoś poszukać, ale do czasu znalezienia pracy pomyślałem również o ukończeniu dodatkowych kursów przeglądałem ofertę http://www.academyofbusiness.pl/pl/s...tification,54/ czy ktoś z forumowiczów miał okazję korzystać z oferty?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-06-2016, 09:40
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Warto przede wszystkim znać swoje prawa w pracy. Bardzo ciekawe są na przykład szkolenia czas pracy, gdzie dowiadujemy się takich informacji, które przydadzą nam się w każdym zawodzie. Niestety pracodawcy coraz częściej wykorzystują swoich pracowników dlatego trzeba mieć świadomość tego, jakie prawa nam przysługują.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-11-2016, 10:21
Patrysia Patrysia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 39
Domyślnie

Szkolenia to bardzo ważna rzecz, warto inwestować w rozwój osobisty. Ja korzystałam z Coach Development i jestem naprawdę zadowolona. Spełniły się moje oczekiwania, do tego czuję się pewniej na rynku pracy. Więc jeśli mamy możliwość wzięcia udziału w takich kursach to nie wahajmy się nawet przez sekundę!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-11-2016, 09:21
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Też uważam, że szkolenia i kursy są bardzo ważne. Mogą się przydać w każdym momencie życia dlatego warto w siebie inwestować. Zajrzyj na stronę Dom Wiedzy, organizują tam bardzo ciekawe kursy, między innymi z zakresu hr i prawa pracy. Myślę że Ci się spodobają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 06-12-2016, 11:09
moore23 moore23 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 96
Domyślnie

Ja również jestem zwolenniczką wszelkiego rodzaju szkoleń. Znalazłam ostatnio fajne szkolenie sql na stronie http://dataconsulting.pl/p/szkolenia_mssql/Szkolenia+Microsoft+SQL+Server+%E2%80%93+kurs+SQL+ analiza+danych/ co o nim sądzicie? Pracuję w firmie jako administrator sieci dlatego szukam kursów związanych z tą tematyką. Preferuję tradycyjne szkolenia nie online.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 14-12-2016, 15:23
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Warto się rozwijać. Z takich kursów można wiele wynieść, nowe umiejętności czy wiedzę. Dla fryzjerów oraz chcących nimi zostać, na warszawskim Ursynowie działa Akademia Gnatyshyn ( Pasaż Ursynowski 9). Proponują kursy na różnych poziomach zaawansowania od podstawowego po wysoko zaawansowany. Zachęcam do zainteresowania się http://akademia.gnatyshyn.pl/pl/kursy/ , bo trzeba podążać za trendami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 04-01-2017, 21:25
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Zawsze byłam zdania, że warto brać udziały w szkoleniach. One gwarantują rozwój firmy, lepszą atmosferę wśród pracowników i sukcesy branżowe. Na pewno w tym pomoże trening mocnych stron http://taisjalaudy.com/zarzadzaj-w-o...-mocne-strony/ . Choć głównie skierowany jest do kadry kierowniczej, to wpływa także na cały zespół. Polecam się z tematem zapoznać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-01-2017, 21:23
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Jasne, że warto. Nawet, jeśli niczego się nie nauczysz, to przynajmniej poznasz nowych ludzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 02-02-2017, 22:55
zrywers zrywers is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 4
Domyślnie

Jest to zawsze inwestycja w siebie, czyli najlepsza z inwestycji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 07-02-2017, 17:43
wermina wermina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 3
Domyślnie

Zawsze warto podnosić swoje kwalifikacje
__________________
helpful hints
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.