kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-08-2013, 19:26
kajakozi kajakozi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Posty: 1
Domyślnie Angielski dla mnie - kurs

Witam, chciałabym przed moim wyjazdem za granicę podszkolić swój język angielski. Z tego względu rozważam możliwość zapisu do szkoły językowej. Jako, że jestem z Krosna, postanowiłam wybrać szkołę Active Learning. Zanim jednak dokonam zapisu, potrzebuję opinii. Czy ktoś z was uczył się u nich? Jak wykładowcy? Jak efekty?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-08-2013, 12:10
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

Powiem Ci, że dużo zależy od prowadzącego. Z doświadczenia wiem, że może on tak poprowadzić naukę, że spokojnie nauczysz się nawet tych trudnych zwrotów. Niektórzy uczą się 10 lat bez większego rezultatu.

_____________________________
Zdjęcia lotnicze - zobacz jak świat widzi ptak.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 13-09-2013, 19:09
aga2244 aga2244 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Posty: 6
Domyślnie

Ja zaproponuje kurs online chatterbox. Zaczęłam tam właśnie kurs angielskiego i jestem zachwycona. Szczególnie spodobał mi się lektor na żywo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-11-2013, 01:34
it's_ok it's_ok is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Posty: 88
Domyślnie

W internecie jest tego pełno. Wystarczy nawet, że wejdziesz na chomikuj.pl i masz tam duuużo programów do nauki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-12-2013, 14:22
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Ja w taki sposób nie potrafię się nauczyć Chyba jedynym sposobem dla mnie byłoby porzucenie mnie w centrum Londynu na zasadzie "radź sobie sama"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-08-2014, 14:53
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie

Daj spokój Każdy jest w stanie nauczyć się języka angielskiego .Szczególnie,ze nie należy on do najcięższych języków do nauki. Warto jest zapisać się do dobrej szkoły językowej. Na pewno taki sposób nauczania jest o wiele łatwiejszy niż samodzielne uczenie się.
Aktualnie zapisy prowadzi ogólnopolska szkoła języka angielskiego British school: http://britishschool.pl/warszawa-wol...tualnosci.html - tutaj można sobie przeczytać,że przy zapisach do 31 sierpnia dostaje się komplet podręczników a także 10% rabatu ( podejrzewam, że przy wpłacie z góry za sam kurs).
Uczęszczałam do tej szkoły i zajęcia prowadzone sa w niewielkich grupach, nauczyciele również dość wymagający.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-08-2014, 16:53
EdytkaXX EdytkaXX is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 47
Domyślnie

To mam też dla was tutaj taki krótki poradnik, gdybyście mieli problem z pisaniem jakiś tekstów po angielsku. W tym artykule wyjaśniono przede wszystkim jak napisać esej po angielsku. Esej ma zazwyczaj za zadanie wyrażenie opinii na jakiś konkretny temat. Pisany powinien być w stylu formalnym i dzielić się na trzy standardowe części, stanowiące wprowadzenie, część główną oraz podsumowanie. To chybe jeden z podstawowych tekstów, jakie trzeba napisać na różnych egzaminach, więc warto znać sposób jego pisania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 19-08-2014, 13:37
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Heej, ktoś z Was zna może jakiegoś dobrego nauczyciela angielskiego dla dzieci w Warszawie? Szukam kogoś kto potrafiłby przekazać dobrze wiedzę mojej młodszej siostrze, a jednocześnie czuwałby nad jej postępami w nauce, bo mała ma niestety kłopoty z systematycznością. Dużo dobrego słyszałam na temat pani Beaty Gierańczyk i w sumie skłaniałabym się ku niej, ale warto poznać także inne opinie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 06-10-2016, 15:54
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Skoro już chcesz się uczyć języka w ten sposób to poszukaj jakiejs sprawdzonej metody. Sam zastanawiałem się nad jakimś kursem języka angielskiego. Dowiedziałem się wtedy o zestawie do szybkiej nauki http://www.sita.pl/ . Opinie są bardzo obiecujące więc może skorzystam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-03-2017, 15:23
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Możesz skorzystać z oferty http://www.lincoln.edu.pl/ . To bardzo dobra szkoła językowa, a stosują innowacyjne techniki nauki np. fiszki, nagrania audio itp. Dzięki nim sprawnie i efektywnie przyswoisz obce zwroty. I nabierzesz śmiałości w mówieniu!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.