kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 26-08-2016, 17:40
staska146 staska146 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2
Domyślnie Studia magisterskie

Ja dostałam się na zarządzanie studia magisterskie Warszawa na Europejskiej Uczelni w Warszawie. Polecam każdemu tę uczelnię, ponieważ jest naprawdę świetna. Wykładowcy pomocni i naprawdę dobrze przekazujący wiedzę. Studiuję stacjonarnie, ale są też zaoczne. Może ktoś wybiera się na ten sam kierunek?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 30-08-2016, 11:37
goska96 goska96 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 18
Domyślnie

Ja już skończyłam licencjat i magisterkę (absolwentka ekonomii), ale nie oznaczało to wcale końca mojej przygody z uczelnią Obecnie robię studia podyplomowe metodą e-learningową (ekonomia menadżerska) na http://www.zpsb.pl/e-learning/ i muszę wam powiedzieć, że czasami to żałuje, że nie skusiłam się na magisterkę online. 100% zajęć odbywa się dzięki platformie internetowej, a więc mogę korzystać z niej nawet na swoim smartfonie. Do tego nie tracę pieniędzy na dojazd i noclegi, bo uczyć się moge właściwie w każdym miejscu - nawet w swojej sypialni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 30-08-2016, 15:25
filip.reczek Mężczyzna filip.reczek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 10
Domyślnie

Podyplomówka - transport i spedycja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 02-06-2017, 07:43
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 652
Domyślnie

Ja obecnie zaczęłam studiować doradztwo zawodowe i jak dotychczas jestem z niego bardzo zadowolona. Bardzo fajna uczelnia
i miła atmosfera. Jeśli ktoś się zastanawia nad studiami podyplomowymi to warto sprawdzić ofertę uczelni WSE http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/doradztwo-zawodowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 02-06-2017, 10:51
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Możecie także sprawdzić sobie te studia międzynarodowe. Słyszałam naprawdę sporo pozytywnych opinii o tym miejscu, więc również i wam polecam sprawdzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 05-06-2017, 12:45
portew portew is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 3
Domyślnie

filologię germańską
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 12-06-2017, 13:38
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

Ja polecam Międzynarodowe Studium Dziewulskich wspaniała szkoła , jestem w trakcie studium i jestem mega zadowolona . Polecam wam kierunek wizaż i stylizacja . Wspaniali i profesjonalni wykładowcy , świetna atmosfera . Mają teraz nabór na roczne studium wizażu i stylizacji , także sprawdźcie sobie na stronce http://www.dziewulscy.pl/ i jeśli lubicie coś takiego to zachęcam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 19-06-2017, 10:37
nataliia's Avatar
nataliia nataliia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 5
Domyślnie

Jeszcze nie studiuję, ale mam nadzieję, że będę od października Wyniki matury za kilka dni, może uda mi się zalogować online, a jak nie to dopiero w szkole odbiorę A co do studiów to sporo czasu się zastanawiałam, ale w końcu wybrałam. Idę na kryminologię i kryminalistykę do Wrocławia, na WSP Chodkowskiej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 19-06-2017, 14:12
hauraton hauraton is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 2
Domyślnie Hauraton - odwodnianie powierzchni

Nie polecam studiowania dziennikarstwa - przynajmniej w moim przypadku był to błąd :P Jedyną dobrą rzeczą jaka mnie tam spotkała to poznanie mojego obecnego męża
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 20-06-2017, 11:13
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Ja właśnie zakończyłam poszukiwania Niedługo wybieram się do Międzynarodowego Studium Dziewulskich w Warszawie http://www.dziewulscy.pl/wydzial-wizazu-stylizacji/ , super sprawa , interesuję się tym dlatego to wybrałam. To szkoła policealna więc nie trzeba mieć nawet matury a taki fach w ręku zawsze się przyda
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.