kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 22-10-2017, 13:27
nana333 nana333 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 2
Domyślnie

Osobiście zdecydowałam się na zabieg. Jeśli chodzi o botoks wrocław jest dobrym na to miejscem. Znajdziemy tu dobre gabinety. Jestem bardzo zadowolona z efektów i jestem w stanie serdecznie polecić. Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 31-10-2017, 08:58
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Ja akurat ostatnio byłam na mezoterapii , ale z tego co wiem http://www.artismedica.pl/oferta/med...lowa-warszawa/ też wykonują wypełnianie zmarszczek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 03-11-2017, 12:16
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

A zmarszczki z powodzeniem można tez zlikwidować za pomocą zabiegów z kwasem hialuronowym, w niektórych przypadkach sprawdza się nawet lepiej niż botox ale o tym jaki zabieg będzie skuteczniejszy decydują specjaliści z MediArt Instytut
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 11-11-2017, 12:10
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Bardzo solidne szkolenie z mezoterapii igłowej - lipolizy laserowej przeprowadza Cosmed24 https://cosmed24.pl/produkty/290-zaa...-szkolenie.php . Szkolenie dotyczy zabiegów przeprowadzanych na brzuchu, udach, ramionach, kolanach i podbródku i trwa ok 5 godzin. Podczas części praktycznej pod okiem instruktora wykonuje się zabieg przy użyciu poznanych na kursie technik. To świetne, solidne szkolenie praktyczne, przygotowujące do dalszej pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 19-12-2018, 19:28
Wiktoria P Wiktoria P is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 48
Domyślnie

Miałam widoczne zmarszczki pod oczami i bardzo to postarza, chciałam choć troszkę je zlikwidować i zrobiłam zabieg z botoxu. Zabieg trwa chwilkę , a bardzo ładnie spłyca zmarszczki i nadaje skórze spręzystkość. Teraz wyglądam jakbym miała kilka lat mniej. Zabieg wykonywała mi dr Aldona Stachura z Katowic.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 05-01-2019, 15:52
Gorzelaczka Gorzelaczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 21
Domyślnie

Nie zgodzę się z dziewczynami, które pisały, że kremami nie zlikwidujemy zmarszczek. Sama używam od jakiegoś czasu kremu przeciwzmarszczkowego z serii CAMELLIA OIL od Bielendy i jestem bardzo zadowolona. Nie zniknęły może one po tygodniu, czy nawet dwóch. Natomiast po 2 miesiącach zmarszczki były wyraźnie spłycone.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 09-01-2019, 11:28
knall knall is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 180
Domyślnie

Kremy są jak najbardziej odpowiednie dla młodych dziewczyn, przy niewielkich zmarszczkach lub profilaktycznie, jednak kobiety dojrzałe powinny sięgnąć według mnie po zabiegi kosmetyczne, jak np wypełnianie zmarszczek i bruzd czy inne zabiegi z użyciem kwasy hialuronowego, zobacz ofertę mojej kosmetyczki http://anetta.com.pl/wypelnienie-zma...-hialuronowym/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 11-01-2019, 12:53
lilianagomowska lilianagomowska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 30
Domyślnie Mezoterapia najlepszy zabieg na świecie

Ja sobie nie wyobrażam funkcjonowania bez tego zapiegu. Dla mnie mezoterapia to ratunek dla mojej trudnej skóry zobacz więcej. Moim zdaniem najlepsza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 23-01-2019, 15:51
Danusia400 Danusia400 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 45
Domyślnie

Chciałam zlikwidowac zmarszczki pod oczami i ujędrnić skórę bardzo dobra metodą okazał się termolifting. Bardzo ładnie naprężyło mi skórę i zlikwidowało zmarszczki. Zabieg jak najbardziej polecam oraz miejsce gdzie wykonywałam ID Kosmetyka w Tychy ul. Batrorego 5
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 23-01-2019, 19:20
borbo borbo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 436
Domyślnie

ja specjalnie nie mam dużo zmarszczek natomiast tragicznie wyglądały zawsze moje cienie pod oczami a zima dochodziły do tego worki. Od kiedy kupuję sobie remescar http://remescar.pl na worki pod oczami, to problem całkowicie zniknął, wiec moje obawy o tym, żeby zrobić sobie zabieg medycyny estetycznej na dobre minął

Ostatnio edytowane przez borbo : 29-01-2019 o 10:20.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.