kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 28-09-2017, 18:49
Lolcia92 Lolcia92 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 9
Domyślnie

Ja też zdecydowałam się na poprawę mojej twarzy, a raczej na zniwelowanie zmarszczek i poprawie kondycji mojej skóry. Pani Doktor Bieńkowska w klinice http://bienkowscyclinic.pl/ zajęła się mną profesjonalnie. Poddałam się zabiegowi Intraceuticals jestem bardzo zadowolona z efektu, który w sumie zauważyłam już po pierwszym zabiegu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 10-11-2017, 14:10
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Zgadzam się z powyższym stwierdzeniem, że ginekologia estetyczna staje się coraz bardziej popularna i bardzo mnie to cieszy. Moja przyjaciółka kilka miesięcy temu poddała się labioplastyce w szpitalu medicover. Znam ją niemal od dziecka i wiem jak wiele wycierpiała w związku z tą przypadłością. W końcu jednak wzięła sprawy w swoje ręce i poddała się zabiegowi. Teraz to zupełnie inna kobieta - poznała faceta, z którym tworzy szczęśliwy związek ( pierwszy w jej życiu ). Także uważam, że nie ma co czekać bo problem sam na pewno się nie rozwiąże.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 26-11-2017, 23:28
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Medycyna estetyczna to na pewno zbawienie dla wielu kobiet, którym nie pomagają kosmetyki. Ja zrobiłam sobie lifting powiek w salonie Kosmetyka ID i efekt naprawdę zmienił wygląd całej twarzy i znacznie ją odmłodził. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 10-12-2017, 16:19
remka Mężczyzna remka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 2
Domyślnie

Pewnie, ze to zbawienie dla wielu kobiet i z tym sie zgadzam! Osobiscie jestem z Katowic i u nas z tego co slysze najwieksza popularnoscia cieszy sie Klinika Estetica wiec jak macie okazje lub ochote na jakies powiekszanie ust czy cos w tym stylu to warto sie do nich zglosic!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 15-01-2018, 14:09
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Ja myślę, że medycyna estetyczna to teraz prężnie rozwijająca się działka. Jest duży popyt na różne usługi typu botoks, wypełniacze, koktajle (typu https://cosmed24.pl/katalog/33-bioformula/37-koktajle/ , a wykorzystywane w mezoterapii). Wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba to stosować z umiarem Ja jestem ogólnie miłośniczką.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 18-01-2018, 18:44
turej turej is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 4
Domyślnie

według mnie medycyna estetyczna to naciąganie kobiet na wydatki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 19-01-2018, 13:30
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Warto korzystać z zabiegów medycyny estetycznej jeśli ma to wpływ na samopoczucie. Możliwości jest naprawdę dużo - zresztą wystarczy zajrzeć na stronę http://dream-med.pl/. Znajdziecie tam wiele informacji na temat dostępnych zabiegów. Warto wziąć je pod uwagę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 20-01-2018, 23:17
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Jaka według was powinna być medycyna estetyczna przy skórze atopowej? Da się coś zrobić? Ja właśnie taką mam, ale zastanawiam się tak po prostu? Używam dobrych kosmetyków z atopis.pl ale tak myślę może nad czymś jeszcze?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 21-01-2018, 17:53
fugazi fugazi is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 91
Domyślnie

Cytat:
Napisał annamar
Jaka według was powinna być medycyna estetyczna przy skórze atopowej? Da się coś zrobić? Ja właśnie taką mam, ale zastanawiam się tak po prostu? Używam dobrych kosmetyków z atopis.pl ale tak myślę może nad czymś jeszcze?

Nie jestem do końca pewna czy jest to w 100% bezpieczne. Lepiej skonsultować to z dermatologiem żeby nie mieć żadnych niespodzianek! Może on przepisze jakieś specjalne środki czystości czy inne leki które przygotują nas na taki zabieg...


pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 25-01-2018, 18:58
ritabra ritabra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 486
Domyślnie

Myślę,że powinnaś poszukać tutaj https://www.tourmedica.pl/kliniki/dermatologia/ odpowiedniego zabiegu dla siebie. Znajdziesz tam bardzo dobre kliniki w różnych miastach. Uważam, że warto sobie tam zajrzeć. Tym bardziej, że niektóre miejsca udostępniają efekty zabiegów
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.