kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 02-09-2016, 15:16
moko moko is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 1
Domyślnie Studia na EU?

Znacie tą europejską uczelnię w Wawie? Dostałam się na kierunek pedagogika przedszkolna studia Warszawa i jeszcze na inną uczelnię na to samo, nie wiem tylko co wybrać? Co polecacie bardziej?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 03-09-2016, 18:11
Roowemirk Roowemirk is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 2
Domyślnie

Pedagogika moim zdaniem to dobry pomysł ponieważ widać jak bardzo potrzebne są osoby, które są wyszkolone by zajmować się małymi dziećmi
__________________
systemy klasy erp - systemy dla firm
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-12-2016, 13:35
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Jeśli mam być szczera to moim zdaniem lepiej aktualnie wybrać studia inżynierskie i kierunek na które jest duże zapotrzebowanie. Teraz warto iść na kierunki związane z transportem np. transport intermodalny http://www.uth.edu.pl/oferta-studiow...t-intermodalny. Jeśli ktoś jeszcze nie zastanawiał się nad uczelnią to warto zajrzeć na stronę UTH. Bardzo fajna uczelnia z wielkimi tradycjami i wieloletnim doświadczeniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-09-2020, 08:02
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Właśnie też zastanawiam się nad studiami dla siebie- gdzie się zapisać, jak wygląda tak w ogóle taka rekrutacja na studia Kraków . Co jest brane pod uwagę? Etc. Generalnie z tego co zauważyłam, to pozytywnymi opiniami cieszy się uczelnia WSZiB. Dużym plusem są na pewno o wiele niższe opłaty czesnego w stosunku do pozostałych uczelni w tamtym rejonie. Myślę, że zapoznać się w wolnej chwili bliżej z ich ofertą i tym co można u nich studiować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 29-09-2020, 14:35
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Ja mogę ci polecić transkrypcję nagrań - http://kreacjasukcesu.pl/transkrypcja-nagran/ u mnie sprawdziła się bardzo dobrze! Możesz nagrywać wykłady na studiach a później zlecić przepisanie ich. To bardzo ułatwia naukę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-09-2020, 13:29
Kornelia25 Kornelia25 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 71
Domyślnie

Zlecanie przepisywania wykładów? No nie powiem, ciekawa opcja Co prawda przy nauce wiodących przedmiotów zdecydowanie bardziej wolałabym sama od początku do końca przysiąść do sporządzania notatek. Niemniej jednak każdy ma na studiach takie przedmioty, które tak naprawdę na niewiele w życiu mu się przydadzą. A nauczyć się ich trzeba, albo napisać pracę zaliczeniową... i tutaj dodam od siebie kontakt do strony http://www.iprace.pl/oferta/prace-zaliczeniowe/ gdzie znalazłam profesjonalną pomoc w pisaniu różnych prac - polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 02-10-2020, 09:42
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

Tak naprawdę fajnych kierunków studiów mamy dzisiaj bardzo wiele do wyboru. Mnie od dłuższego już czasu kusi administracja na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Może któraś z Was studiowała na tej uczelni i może mi powiedzieć coś więcej na jej temat. Za wszystkie opinie z góry pięknie dziękuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-10-2020, 11:50
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Według mnie warto się najpierw dobrze zastanowić zanim zdecydujemy się na jakiś konkretny kierunek studiów. Wydaje mi sie, że trzeba myśleć przyszłosciowo. ten kierunek https://www.wszop.edu.pl/studia-pody...,343,107,11202 właśnie taki jest,
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 24-10-2020, 16:04
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

Nie kojarzę tej uczelni, ale skoro chcecie studiować w Warszawie warto zapoznać się również z ofertą AEH. Ja przykładowo planuje tam się wybrać na psychologia w biznesie studia.Generalnie sporo można u nich znaleźć interesujących, takich nastawionych na przyszłość kierunków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 12-11-2020, 10:45
Julita Julita is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 57
Domyślnie

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo wewnętrzne to w ramach tego kierunku na Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu liczyć można na kilka ciekawych specjalizacji. Jedną z nich jest cyberprzestępczość https://www.prawowroclaw.edu.pl/ofer...przestepczosc/ ukończenie której daje szansę na znalezienie pracy nie tylko w organach ścigania, ale również w sektorze prywatnym na stanowiskach związanych z ochroną danych i bezpieczeństwem informacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.