kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-04-2020, 21:56
Cella Cella is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 11
Domyślnie Wyjątkowy komplet bielizny - Lovita

Cześć!
Chciałabym zapytać Was, czy macie może dla nas jakieś ciekawe propozycje jeśli chodzi o piękne komplety bielizny nocnej i czy może mieliście okazję kupować ją w sklepie Lovita?
Pomożecie, byłabym wdzięczna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 16-04-2020, 22:02
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 520
Domyślnie

Akurat bardzo dobrze, że wspominasz o sklepie Lovita ponieważ w zakresie bielizny nocnej zdecydowanie mają jedną z ciekawszych ofert i o tym możecie przekonać się między innymi w kategorii https://lovita.pl/collections/komplety-bielizny a pod względem cenowym, także ciężko się do czegokolwiek przyczepić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-04-2020, 22:07
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 634
Domyślnie

Całkiem fajna propozycja, podzielam opinię poprzedniczki bo rzeczywiście jeśli chodzi o Lovita to jest w czym wybierać. Ceny są bardzo konkurencyjne i tak jak na początku obawiałam się o jakość oraz zgodność rozmiarów to teraz już wiem, że wszystko jest w porządku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 16-04-2020, 22:13
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Ciekawy temat i aż mnie też zachęciłyście do sprawdzenia ich oferty. Ciekawe co tam mają i czy też jest coś dla mnie z koszul nocnych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 16-04-2020, 22:20
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Akurat jeśli chodzi o sklep internetowy z piękną bielizną to podzielam opinię odnośnie Lovita i przyznam, że to taki mój numer jeden kiedy szukam stylowego i jednocześnie seksownego stroju w którym chcę się zaprezentować dla swojego męża. Mój ostatni zakup to Pończochy z szeroką koronką https://lovita.pl/collections/ponczochy co sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 01-12-2021, 07:35
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Zdecydowanie piękna bielizna to podstawa tego by kobieta czuła się pewnie i atrakcyjnie. Ja zamawiam regularnie nowe komplety które pozytywnie zaskoczą mojego męża w Lovita.pl super miejsce i bardzo duży wybór <3 uwielbiam, bo jest w czym przebierać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-12-2021, 20:57
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 519
Domyślnie

No komplety bielizny z Lovity są genialne bardzo dobrej jakości, duży wybór no i fajnie że jest też bielizna erotyczna
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.