kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 27-04-2023, 10:12
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

do codziennej pielęgnacji skóry wrazliwej i trądzikowej polecam też tą oczyszczającą piankę z Eveline, ma kolagen roślinny i aloes w składzie ( kosmetyk wegański). Oczyszcza ale też koi i łagodzi podraznienia, dobrze odswieża.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 03-05-2023, 22:14
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 525
Domyślnie

mycie buzi wodą z mydłem aleppo shamir z pachnacej krainy to swietny sposob na problemy z cera
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 04-05-2023, 15:54
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 456
Domyślnie

, osoby z cerą trądzikową powinny zwrócić szczególną uwagę na skład kosmetyków i wybierać produkty, które są przeznaczone specjalnie do pielęgnacji skóry trądzikowej. Skóra trądzikowa charakteryzuje się nadmierną produkcją sebum, która sprzyja rozwojowi bakterii i powstawaniu zmian trądzikowych. Dlatego też, kosmetyki dla cery trądzikowej powinny zawierać składniki, które pomagają w regulacji produkcji sebum i zwalczają bakterie, takie jak kwas salicylowy, benzoesan sodu, siarka, albo kwas azelainowy. Tutaj https://ziaja.com/c/twarz-99 można zapoznać się z oferta takich kosmetyków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 01-06-2023, 01:08
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 994
Domyślnie

Febumed https://febumed.pl/oferta_/331-Leczenie-tradziku - Twoje miejsce leczenia trądziku. Trądzik może być frustrujący i wpływać na nasze samopoczucie. W Febumed wiedzą, jak ciężko jest zmagać się z trądzikiem, dlatego oferują skuteczne i kompleksowe rozwiązania leczenia. Ich wykwalifikowany zespół dermatologów zapewni Ci indywidualne podejście i dopasowany plan terapeutyczny. Wykorzystują najnowsze technologie i innowacyjne metody, takie jak laseroterapia, dermokosmetologia i specjalistyczne preparaty, aby zwalczyć trądzik i przywrócić zdrową skórę. Niezależnie od typu trądziku, ich metody leczenia są skuteczne i bezpieczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 05-06-2023, 14:20
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Ja korzystam z usług aptek DOZ jeśli chodzi o leki i kosmetyki robione. Mój dermatolog bardzo często wypisuje mi takie recepty więc jestem zadowolona, że mogę je u nich zrealizować. Generalnie polecam zainteresować się takimi produktami, które będą odpowiednio dopasowane do Waszej skóry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 08-06-2023, 13:41
blondyn Mężczyzna blondyn is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 231
Domyślnie

A próbowaliście zastosować kosmetyki Nanili.pl, które są dedykowane cerom problematycznym? Poleciła mi je znajoma z dobrego salonu kosmetycznego i bardzo je chwaliła właśnie do cery trądzikowej. Mam problem z trądzikiem od dłuższego czasu i przy pomocy zwykłych kosmetyków dostępnych w drogeriach nie mogłem sobie poradzić. Mam nadzieje, że kosmetyki Nanili okażą się tak skuteczne jak opowiadała mi znajoma.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 29-06-2023, 12:52
Barolka Barolka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 503
Domyślnie

Pomocny może być taki tonik z niacynamidem https://schrammek.com.pl/product/cle...iacynamidem-2/ i ogólnie pielęgnacja odpowiednia, przy trądziku ważne jest nawilżanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 05-07-2023, 17:08
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 587
Domyślnie

Warto też podpytać naszego dermatologa o kosmetyki i leki recepturowe. Są to produkty robione na zamówienie. W aptekach DOZ istnieje możliwość realizacji recept na tego typu leki. Taki produkt będzie idealnie dopasowany do naszej skóry i do jej problemów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 05-07-2023, 20:12
reksio78 reksio78 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 321
Domyślnie

trądzik to trudny temat, potrzebny tutaj raczej będzie doświadczony dermatolog, który zna isę na rzeczy. Jednym z takich sprawdzonych lekarzy na pewno ejst lek. Piotr Krajewski z Wrocławia, przyjmuje na ul Sikorskiego 26. Warto mu zaufać bo zna sie an rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 06-07-2023, 12:38
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 225
Domyślnie

Zgadzam się, leki recepturowe od dermatologa na rózne problemy skórne potrafią zdziałać cuda. Są niedrogie i bez problemu wykonywali mi je w dozie, mają do tego odpowiednio wyposażone zaplecze
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.