kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #531  
Stary 29-11-2023, 11:29
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 493
Domyślnie

Zawsze zastanawiało mnie czemu chociaż niewiele osób ma problemy zdrowotne, do specjalistów tak trudno jest się dostać. Już wiem - tak kończy się nieodwołanie wizyty u lekarza. Nawet jeśli jedna osoba dziennie nie zjawi się na wizycie, kolejka na przestrzeni miesiąca mocno się wydłuża. Właśnie dlatego warto odwoływać wizyty, których nie potrzebujemy. Może na tym skorzystać osoba, która jest bardzo chora.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #532  
Stary 29-11-2023, 16:42
Kuleczka258 Kuleczka258 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 101
Domyślnie

Suplementy w dobrej cenie można dostać w aptece DOZ, więc jeśli planujecie zakupy to warto tam zajrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #533  
Stary 30-11-2023, 09:02
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 490
Domyślnie

Jeśli używanie okularów czy soczewek staje się uciążliwe, to warto zastanowić się nad Laserowa korekcja wzroku . Moja znajoma podjęła taką decyzję i jest bardzo zadowolona z efektów. Znalazła odpowiednią klinikę okulistyczną na stronie internetowej vidiummedica.pl. Jeśli ktoś jest zainteresowany, śmiało może sprawdzić. W mojej opinii, warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #534  
Stary 30-11-2023, 12:33
krystyna_malec krystyna_malec is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2023
Posty: 4
Domyślnie

Cześć! Chciałam się tylko podzielić pewną ciekawostką (może komuś się przyda). Jakiś czas temu bardzo często chorowałam i bez przerwy chodziłem do lekarza, ale dostawałam tylko ciągle te same leki. Szukałam pomocy w internecie i trafiłam na stronę oddychajswobodnie.pl gdzie znalazłam wiele ciekawych artykułów jak zanieczyszczone powietrze wpływa na nasze zdrowie. Po jakimś czasie postanowiłam kupić sobie oczyszczacz powietrza i przestałam tak często chorować. Jak widać czasami warto działać bardziej holistycznie, a nie tylko bez przerwy suplementy na wszystko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #535  
Stary 01-12-2023, 10:37
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Warto też wiedzieć, gdzie można wykonać różne badania. Myślę, że zainteresować Was może na przykład tomografia komputerowa głowy cena: https://voxel.pl/dla-pacjenta/badanie-tk// . Najszybciej będzie wybrać się na takie badania prywatnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #536  
Stary 02-12-2023, 09:33
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 537
Domyślnie

Ogólnie ja zastanawiam się nad tym do kiedy podawać witaminę d
Odpowiedź z Cytowaniem
  #537  
Stary 02-12-2023, 16:37
emilano emilano is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 141
Domyślnie

jak nie wiecie jak wybrać odpowiedni suplement żelaza w ciąży to w artykule na blogu phamily macie porady na ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #538  
Stary 04-12-2023, 09:10
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 587
Domyślnie

Jeśli chorujecie na covid to koniecznie zainteresujcie się też nutridrinkami Fresubin i Nutrica dostępnymi w aptekach DOZ w bardzo dobrych cenach. Wiele osób przechodzących zakażenie koronawirusem miewa problemy z apetytem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #539  
Stary 15-12-2023, 11:50
leann.conn's Avatar
leann.conn leann.conn is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2023
Posty: 4
Domyślnie

Z jakich ziół korzystać jeśli borykam się z nerwicą?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #540  
Stary 15-12-2023, 19:41
Ewelaa213 Ewelaa213 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 71
Domyślnie

Ja ostatnio niestety potrzebowałam operacji biodra i chciałam aby wykonał go ktoś doświadczony. Znalazłam na stronie https://medpolonia.com.pl że właśnie posiadają oni takich specjalistów i właśnie u nich ja wykonałam i jestem bardzo zadowolona. Dodatkowo u nich wykonuje rehabilitację po operacji która jest zalecana. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.