kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 08-07-2019, 17:49
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Przede wszystkim dobry adwokat. Kancelaria Adwokacka Michał Gajda jak najbardziej w tym zakresie godna polecenia szczególnie, że przeprowadzają także rozwody międzynarodowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 09-07-2019, 13:09
Ptysiek Ptysiek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 38
Domyślnie

Jeżeli chodzi o rozwód, to nie ma co się za to brać samemu. Już na samym początku zasypie nas dokumentacja, a targające nami emocje nie pozwolą racjonalnie myśleć (co tyczy się obu stron) Dlatego w dzisiejszych czasach wszelkie kancelarie cieszą się takim powodzeniem. Ze swojego doświadczenia mogę polecić z czystym sumieniem https://rozwody-trojmiasto.pl/ Profesjonalizm, umieją wszystko wytłumaczyć i pokierować. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 06-08-2019, 12:27
EmmiliaF EmmiliaF is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 65
Domyślnie

Nie każdy musi wiedzieć jak się za to zabrać, przecież jest to rzecz, którą raczej nie powtarza się kilkukrotnie. W takich sytuacjach najczęściej korzystamy z pomocy prawników, ja też bym tak zrobiła. Mam sprawdzoną kancelarie https://radcaprawny-trojmiasto.pl Na pewno otrzymacie tu profesjonalną pomoc przy rozwodach, a także i wielu innych sprawach. Warto znać takie miejsca zdecydowanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 09-08-2019, 13:27
mati88's Avatar
mati88 mati88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Miasto: Częstochowa
Posty: 1
Domyślnie

Kogo wybrać do przeprowadzenia rozwodu - adwokata czy radcę prawnego? Rozwód powinie być szybki oraz bez bolesny. Takiego samego zdania jest moja druga strona.
__________________
porady prawne rozwód/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 13-01-2020, 13:02
Kazoo Kazoo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 202
Domyślnie

Przy rozwodzie zawsze warto mieć prawnika - tak po prostu, bo druga strona prawdopodobnie będzie też go miała. Tu nawet nie chodzi o walkę i wydzieranie sobie pieniędzy, ale po prostu o zabezpieczenie siebie. W przypadku braku prawnika bardzo łatwo możemy zostać postawieni w niekorzystnej sytuacji i tak dalej. Zerknij na kancelarię https://ubi-ius.pl/ - na pewno Ci pomogą, jeśli będziesz miała taką potrzebę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 17-01-2020, 23:18
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Każda sprawa wymaga dobrego prawnika, a już z całą pewnością na pewno warto doradzać się kogoś profesjonalnego. W sieci co prawda jest sporo informacji prawnych, ale specjalista taki jak http://www.privatelawyers.pl/ będzie umiał nas nakierować na najlepszy tor myślenia oraz działania.

Ostatnio edytowane przez jjusti18 : 20-01-2020 o 13:15.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 18-01-2020, 11:22
marrrysia21 marrrysia21 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 4
Domyślnie

Bardzo dziękuję za przydatne porady. Niestety mnie też spotkała taka nieprzyjemna sytuacja z rozwodem. Ale jestem pewna, że dzięki tym informacjom jakoś przez to przejdę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 30-01-2020, 19:48
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Trzeba mieć dobrego prawnika, znajoma chwaliła mec. Cejrowskiego z Tczewa, skontaktuj się z nim bo warto
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 02-04-2020, 09:57
annalu13 annalu13 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 87
Domyślnie

Mi z moją sprawą pomogła mi kancelaria prawna opole. Jest to świetny adwokat opole. Bardzo polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 29-04-2020, 16:23
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Przede wszystkim warto zebrać się w sobie i zdecydować się na dobrego oraz skutecznego adwokata, który doprowadzi do sprawę i co najważniejsze wywalczy dla Was jak najwięcej. Ja zdecydowałam się na współpracę z https://www.adwokat-laskowska.pl/ która świetnie się sprawdziła w swojej roli. Zmotywowała mnie do walki i ostatecznie udało nam się doprowadzić sprawę na naszych warunkach. Teraz na spokojnie mogę układać sobie życie od nowa
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.