kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-06-2019, 12:30
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Okna z aluminium - co myślicie?

Co myślicie o tym, żeby wybrać okna z aluminium?
Dobry pomysł?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-06-2019, 14:20
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie

Wydaje mi się, że to jedna z lepszych możliwości, jakie są w tej chwili dostępne.
Tutaj https://www.internorm.com/pl-pl/prod...no-aluminiowe/ widziałam takie okna aluminiowe.
Poczytaj sobie więcej o ich zaletach i w ogóle o tym, jakie cechy je wyróżniają.
Myślę, że jest to już jakiś punkt wyjścia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 18-11-2019, 11:19
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

W Warszawie śmiało mogę polecić Wam firmę Anex Okna jeśli chodzi o współpracę przy zakupie oraz wykonania montażu stolarki okiennej, czy też drzwi. Okna aluminiowe również możecie u nich znaleźć tutaj http://anexokna.pl/okna/okna-aluminium/ warto sprawdzić możliwości, skontaktować się z obsługą i do tego liczyć na profesjonalizm od początku do końca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-11-2019, 11:29
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Okna z aluminium? Nigdy wcześniej o tym nie słyszałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-11-2019, 12:17
Januszo_413 Mężczyzna Januszo_413 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 14
Domyślnie

Myślę, że to bardzo dobre rozwiązanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 25-01-2020, 11:22
piotrtalikos Mężczyzna piotrtalikos is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 14
Domyślnie

Niezależnie jakich okien szukacie to polecam wam sprawdzić wyceny tutaj - twoje-okna.com . Dlaczego?
Jeśli chcecie kupić okna naprawdę tanio to wyślijcie zapytanie i czekajcie na oferty. Nie trzeba wychodzić z domu, biegać po salonach sprzedaży. Wystarczy wysłać zapytanie i czekać na oferty. Później w zaciszu mieszkania wystarczy porównać ceny i wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie pod kątem ceny i jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 06-03-2020, 13:22
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

Nam okna aluminiowe bardzo drogo wyszły i nie chcieliśmy aż tak przepłacać, poza tym znajomy nam odradził, ponieważ sam ma. Mój mąż sam zajął się tym, by zrobić przegląd propozycji producentów stolarki okiennej na naszym rynku. Braliśmy pod uwagę 3 firmy i z tej jednej wybraliśmy producenta okien PCV Oknoplast. Jeden model nam się szczególnie spodobał i już innych nie chciałam oglądać. Okna z PCV dobrego producenta zapewnią odpowiednią termoizolacyjność i przy tym będą ładnie, estetycznie wykonane. To też ważne. U mnie musi być wszystko równo docięte, elegancko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 06-03-2020, 21:08
wiola438 wiola438 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 106
Domyślnie

Jeśli chodzi o producenta okien, ja ze swojej strony na pewno mogę polecić https://drutex.pl . Mają szeroką ofertę, rozsądne ceny i co najważniejsze - zawsze służą pomocą. Można się ich doradzić i o wszystko dopytać. W sieci też ich chwalą z tego co widzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 09-03-2020, 13:21
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Jeśli okna PCV to w przypadku firmy, która zajmie się realizacja i montażem zdecydowanie polecam sprawdzić w Poznaniu firmę Domega. Przede wszystkim terminowi, dokładni i jednocześnie z szeroką gamę produktów m.in od OknoPlast. Mam nadzieję, że się nie zawiedziecie i dacie znać jak już będzie po montażu!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 09-03-2020, 15:13
Greysowa Greysowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 166
Domyślnie

Jak dla mnie to bardzo dobry pomysł Szczególnie ważne jest to jakie okna wybierzecie, drzwi, przy energooszczędnym domu, np. gdy planujecie zrobić rekuperacje. Sprawdźcie sobie tu propozycje od http://novatordom.pl W tym miejscu znajdziecie różne rodzaje okien, drzwi, parapetów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.