kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-11-2018, 10:41
jolajolanta jolajolanta is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 49
Domyślnie wigilia 2018

witajcie dziewczyny,
mam problem. W tym roku spotkanie świąteczne firmowe w mojej firmie odbędzie się w hotelu odys w Żywcu. I jak to baba nie mam absolutnie pojęcia co powinnam ubrać na taką okazję, zawsze mieliśmy wigilię w biurze więc dress code był oczywisty... co sądzicie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 29-04-2019, 12:51
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Apropo choinek, to ja kupuję dosyć duże drzewka (ponad 2 metry) i lubię takie bardziej rozłożyste. Dekoracje na nich wyglądają przepięknie, a zapach roznosi się po całym domu! Co rok kupuję od plantatora https://www.choinki.pl/ , głównie świerk kłujący. Mają duży wybór, także drzewek w doniczkach. Są i stojaki czy dekoracje z wieńców. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 10-12-2019, 14:45
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

My co roku mamy takie wigilie firmowe i zazwyczaj wszyscy na nich są ubrani bardzo elegancko. Ale to wszystko zależy od miejsca, do którego się jedzie. Nasze imprezy integracyjne, w tym wigilie, zazwyczaj organizowane są w eleganckich hotelach. W tym roku na przykład jedziemy do hotelu Łysoń w Andrychowie. Już nie mogę się doczekać Zespół mamy naprawdę zgrany, więc na pewno miło spędzimy czas
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-12-2019, 07:33
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

Wigilia to dla większości z nas szczególnyu czas. pamiętajmy o tym by nie zatracić się w tych wszystkich przygotowaniach jak sprzatanie, kupowanie prezentów czy nawet gotowanie. Najwazniejsze by te szczególne w roku dni spędzić w gronie najbliższych ( i nie być przy tym wyczerpanym ;p ). Ja sporo dań zrobię samodzielnie ( z pomocą dzieci ) ale nie mam też problemu z kupowaniem gotowych produktów jak np uszka do barszczu ( tu tradycyjnie kupię te z Virtu http://virtu.com.pl/page/uszka,304/ ). Smaczne, niedrogie i szybkie w przygotowaniu. U nas wystarczą 2 paczki dla całej rodziny i jedna z potraw wigilijnych gotowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:56.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.