kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-11-2016, 11:15
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie Da się zapobiec rozstępom?

Czy rozstępom w ciąży da się jakoś zapobiec?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-11-2016, 17:20
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Da się, tylko trzeba mieć do tego odpowiednie kosmetyki i zacząć działać w porę.
Na przykład tutaj http://www.amfora.pl/wiadomosc/krem-...i-wybrac/2817/ piszą o takich kremach na rozstępy.
Zresztą w sklepach znajdziesz takie, które zapobiegają i takie, które redukują.
Obie opcje są warte spróbowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 07-12-2016, 13:23
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

pewnie, że się da Musisz o tym więcej poczytać I koniecznie sprawdź jak zapobiec cellulit http://modanaurode.pl/html/jak_skute..._cellulit.html bo on też niestety często pojawia się po ciąży :/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-12-2016, 20:14
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Do ciąży nie ma możliwości się tak w 100 % przygotować ale pozniej mozna chodzić do szkoły rodzenia. Jak nie chcesz tak lokalnie to może szkoła Prenalen bedzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 25-12-2016, 20:02
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Rozstępy można skutecznie zakryć jeśli używasz odpowiednich kosmetyków nawilżających. Jeśli na naszej skórze pojawiają się takie niedoskonałości to bez odpowiednich kremów ani rusz. Ja mam swoje sprawdzone specyfiki sprowadzane prosto z Azji ,a kupuję je tutaj http://beautikon.com/ Po ciąży miałam mega rozstępy na brzuchu ,ale szybko zareagowałam i codziennie kilka razy smarowałam te miejsca. Teraz rozstępy są prawie niewidoczne i nie pojawiają się juz nowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 26-12-2016, 12:35
loanndd44 loanndd44 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 5
Domyślnie

Chyba nie za bardzo da się zapobiec. Można próbować, bardzo nawilżając skórę.
__________________
testosteron

Ostatnio edytowane przez loanndd44 : 03-01-2017 o 17:17.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-10-2017, 08:32
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Jeśli komuś bardzo przeszkadzają rozstępy to można pomyśleć o usunięciu ich laserem. W Vici Clinic w Krakowie mają świetny laser nieablacyjny ResurFX. Najlepsze efekty osiąga się po 3-5 zabiegach. Warto się wybrać i spróbować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 09-11-2017, 15:15
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Teoretycznie się da przez odpowiednią pielęgnację ciała. Możesz poczytać trochę na portalach tematycznych i na blogach aptek jak np. na http://www.e-zikoapteka.pl/artykuly/...-porodzie.html, ale też trzeba mieć na uwadze, że ciąża u każdej kobiety przebiega inaczej i jeśli w ostatnim trymestrze dziecko dużo urośnie i skóra nie zdąży się przygotować to niestety nic nie będziemy mogli zrobić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-11-2017, 23:10
odkiedyPLL odkiedyPLL is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 4
Domyślnie

To pytanie, które zadałaś jest naprawdę bardzo trudne żeby na nie konkretnie odpowiedzieć... Ale jeżeli gdziekolwiek miałabyś znaleźć odpowiedź, to tylko na http://www.dziecko-zdrowie.pl/ . Nigdzie indziej nie znajdziesz tak konkretnej wiedzy na temat zdrowia podczas ciąży i po ciąży jak właśnie na tym portalu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-11-2017, 08:49
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Domyślnie

Wydaje mi się, że nie. Pękaniu skóry nie zapobiegnie żaden krem, ani masowanie. Jest jakaś mała szansa, że obie te metody zmniejszą widoczność, ale tylko tyle. Podobno najlepiej oddziałuje się na te czerwone, które świeżo pojawiają się na skórze. Mam kilka rozstępów z czasów dojrzewania i nie zwracam na nie uwagi, ale nie każdy jest taki jak ja. Ostatnio czytałam o czymś takim jak karboksyterapia urządzenie działa na skórę i zamyka rozstępy. Może to jest dla was opcja. Moja siostra "dostała" rozstępów po ciąży i kremy, nawet najdroższe, nie pomogły.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.