kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-05-2015, 09:39
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Jak poznać, że coś się dzieje z wątrobą?

Jak można rozpoznać, że dzieje się coś niedobrego z naszą wątrobą?
Są na to jakieś sprawdzone sposoby?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-05-2015, 11:16
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Przeważnie jeśli coś się dzieje z tym organem, daje on znać o tym w dość wyraźny sposób.
Poczytaj sobie tutaj na przykład jakie ma zapalenie wątroby objawy.
Na tej stronce ogólnie znajdziesz całą masę przydatnych informacji na temat dbania o wątrobę.
Dowiesz się co robić, żeby przywrócić jej dobrą kondycję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-05-2015, 12:06
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Na szczęście wątroba się regeneruje w niektórych przypadkach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-03-2016, 15:46
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

No właśnie jakie znaki daje nam chora wątroba . Bo czesto zdarza się że nas coś kuje w boku jednak czy to aby na pewno zawsze jest wątroba? Jak to jest z tą wątrobą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-12-2016, 10:09
beti's Avatar
beti beti is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 32
Domyślnie

Jeśli mamy jakieś wątpliwości, co do zdrowia naszej wątroby to najlepiej i najbezpieczniej wybrać się do lekarza i zrobić badania. Sama nigdy nie miałam jakichś większych kłopotów z wątrobą, ale w celu lepszego trawienia i poprawienia funkcji wątroby przyjmuje Doppelherz aktiv Na wątrobę Complex
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-12-2016, 12:20
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Cześć A może to kwestia spożywania alkoholu? Jeśli masz problem z tego typu rzeczami, to koniecznie udaj się po poradę do specjalisty od uzależnień http://rehab-terapia.pl/ - słyszałam, że to bardzo dobry ośrodek, który pomógł już niejednej uzależnionej osobie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-02-2018, 19:14
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Generalnie mówi się, że wątroba nie boli, czy raczej trudno wyczuć objawy z jej strony. Niemniej jednak bardzo poważnym sygnałem, że w naszym organizmie dzieje się coś złego jest na pewno żółtawy odcień skóry, ale najczęściej oczywiście jeżeli nie mamy do czynienia z postępem żółtaczki, może to być związane z nadmiernym spożyciem alkoholu. W związku z czym osoby mające problemy, powinny szukać pomocy w takich miejscach jak http://patromed.pl , gdzie mogą uzyskać wsparcie specjalistów, a tym samym na dobre uporać się z nałogiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-04-2018, 11:51
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 652
Domyślnie

Zbyt duże spożywanie alkoholu na-pewno ma bardzo niekorzystny wpływ na wątrobę. Często przy tym odczuwamy delikatny ból lub kłucie w tych okolicach. Mój mąż miał takie problemu i wybrał się do lekarza. Na szczęście to nic poważnego. Musiał ograniczyć spożywanie alkoholu i lekarz kazał mu zaopatrzyć się w OSTROPEST PLAMISTY: https://www.zielonykarmnik.pl/ostrop...amisty-cat-455 chroni on wątrobę przed złym działaniem alkoholu i łagodzi stany zapalne. Polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-05-2018, 08:13
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

Ja wcześniej myliłam wątrobę z trzustką. Natomiast co do samej diagnostyki raka trzustki, to badania, które pozwalają na wykrycie raka trzustki, to między innymi USG, tomografia komputerowa, czy rezonans magnetyczny. Z tego, co wiem, to bardzo charakterystyczny dla raka trzustki jest spadek masy ciała, utrata apetytu czy nawet dyskomfort odczuwalny w brzuchu. Ze swojej strony mogę polecić ten artykuł http://raktrzustki.pl/leczenie/leczenie-raka-trzustki/ . Z pewnością wiele się dzięki niemu dowiecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 25-05-2018, 05:57
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Problemy z trzustką najczesciej pojawiają się u osób uzaleznionych od alkocholu. Oczywiscie w szpitalu pomogą, ale jeśli dana osoba sięgnie ponownie po alkochol to skutki mogą być trgiczne. Warto spróbować namówić na leczenie np tu Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu Pobyt w ośrodku trwa 8 tygodni i leczenie zaczyna się od detoksu- odtrucia organizmu. Później pacjent jest objęty rocznym okresem ochronnym.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.