kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 06-12-2017, 23:17
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie kredyt

Chcę wziąć kredyt przed świętami i zastanawiam się gdzie najlepiej. Trafiłam jakiś czas temu na ofertę kredyt123 i zastanawiam się nad skorzystaniem z niej. Czy ktoś z was korzystał z tej oferty? Warto?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-12-2017, 10:45
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie Polecam

Zdecydowanie bardziej polecam zdecydowanie się na pożyczkę z https://www.ratalska.pl Dostaniesz ją szybko i bez żadnych problemów i dzięki temu będziesz mogła zaspokoić swoje wszystkie potrzeby.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 08-12-2017, 15:24
urina urina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 163
Domyślnie

Jeśli jeszcze szukasz rozwiązań to na stronie 24pozyczka.pl są pożyczki online na raty poczytaj sobie o takich rozwiązaniach i tym jak bardzo jest to wygodne. W razie czego będziesz szukać gdzieś indziej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-12-2017, 14:28
Beata Wilkowska Beata Wilkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 244
Domyślnie

Wiem że w Lublinie Finass oferuje szybki kredyt hipoteczny oraz pożyczkę pozabankową, bez bik, baz. Proponuje kredyt wyłącznie na podstawie oświadczenia (umowa, emerytura, renta, działalność gospodarcza) do wysokości 10 000 zł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-12-2017, 19:37
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Mnie jakiś czas temu zainteresowała pożyczka, a konkretnie Karta Trzynastka http://www.kartatrzynastka.pl/ . Dzięki niej można uzyskać kwotę do 3 tysięcy złotych, którą możemy spłacać przez 6 miesięcy, a nawet dłużej. Jednocześnie jeżeli nie wykorzystamy wszystkich środków, poniesiemy koszty wyłącznie od "wybranej" kwoty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 13-12-2017, 12:43
boddekk@gmail.com boddekk@gmail.com is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 147
Domyślnie

Potrzebujesz szybko i sprawnie pożyczyć pieniądze, najlepiej bez wychodzenia z domu? Nowa firma pożyczkowa ratalska.pl wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom. To rzetelny i sprawdzony pożyczkodawca, który udziela pożyczek nawet na 24 miesiące. Samodzielnie wybierasz sobie kwotę pożyczki oraz liczbę rat, co pozwala na stworzenie pożyczki na miarę swoich potrzeb oraz możliwości finansowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-12-2017, 21:03
mirka989 mirka989 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 14
Domyślnie

Znam ten ból. grudzień to miesiąc kiedy kasy brak... ciągle kombinuje skąd brać kasę.. Mnie zaś czeka ocieplanie domu na wiosnę i wymiana dachu... koszta kosmos. Kredyt123 ma fajną ofertę i kusi mnie szalenie, bo ułatwiłoby to moją sytuację. Mąż też jest coraz bardziej ZA, więc chyba po Świętach, na spokojnie przejdziemy do konkretów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 18-12-2017, 11:55
aniaola37 aniaola37 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 185
Domyślnie

Nie mogę w sumie złego słowa powiedzieć o tej firmie. Bardzo spodobały mi sie u nich bardzo jasne warunki kredytowe, bo wiadomo jak to jest z firmami pożyczkowymi, wszędzie trąbią żeby na nie uważać, a w kredyt123 wszystko macie jasno przedstawione. Ja byłam zadowolona z warunków kredytu, myślę, ze pożyczka na święta tam jest dobrym pomysłem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 18-12-2017, 15:16
moriss Mężczyzna moriss is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 4
Domyślnie

Szkoda, że życie czasem popycha do takich decyzji jak kredyt no ale niestety jak trzeba to trzeba... dziekuje Wam za odpowiedzi zapisalem kilka namiarow jak bede musial to skorzystam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 19-12-2017, 14:30
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

A sprawdzałaś dokładnie na ich stronie https://kredyt123.pl/ ofertę oraz warunki takiego kredytu? Ja nieco o tym poczytałam i z tego co wiedzę, to mają bardzo jasno przedstawione warunki oraz na stronie aktywny jest czat, gdzie w razie wątpliwości można napisać do konsultanta, który nam przybliży temat, więc może w ten sposób spróbuj się dowiedzieć tego, co Cię jeszcze interesuje, wiadomo, że sprawę kredytu, jego kwoty itd. warto dobrze przemyśleć, ale do tego trzeba mieć wszystkie informacje, żeby było wiadomo nad czym w ogóle się zastanawiamy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.