kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 20-02-2017, 23:59
Asiczek77 Asiczek77 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 53
Domyślnie

Warto wspomóc organizm takim suplementem diety jak Inofem http://www.inofem.pl który wspomaga utrzymanie fizjologicznej równowagi hormonalnej u kobiet. Preparat został przebadany klinicznie. W jego skład wchodzi głównie Mio-inozytol i kwas foliowy, co pozwala na odpowiednią regulację hormonalną, a to daje nam ładniejszą cerę i włosy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 28-02-2017, 12:37
tranik tranik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 5
Domyślnie

W ciąży nie można brać żadnych innych tabletek niż witaminy. Najlepiej idź do dermatologa nich przepiszę kremy może to pomoże na Twoją cerę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 01-03-2017, 16:29
olekm8z Mężczyzna olekm8z is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 1
Domyślnie

Dokładnie, inne tabletki mogą zaszkodzić dziecku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 07-04-2017, 12:53
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

Często zostając mamą kobiety mają ogromne problemy z cerą, co wynika ze zmian hormonalnych zachodzących w naszym organizmie, jednakże nie sięgnęłabym po leki na własną rękę. Skusiłam się jednak na wizytę w salonie kosmetycznym PINK Hair and Beauty Studio https://www.facebook.com/pinkstudio33/ i wykonanie tam masażu twarzy. Muszę powiedzieć, że to bardzo fajnie wpłynęło nie tylko na moją cerę, ale także samopoczucie. Może nie każdy zabieg na twarz będzie odpowiedni dla przyszłych mam ale sama maseczka i delikatny masaż na prawdę potrafi zdziałać cuda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 10-04-2017, 20:12
marysiaa marysiaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 89
Smile

Jestem obecnie w 12 tc, narazie mam wypryski na plecach i na dekolcie i ogólnie mam jakąś zmęczoną cerę... mam nadzieje, że nie długo to minie. Ja bym nie brała żadnych tabletek na urodę w ciąży, wolałabym nie ryzykować (odstawiłam nawet serum do rzęs) Jeżeli będziesz się zdrowo odżywiać i prowadzić w miar aktywny tryb życia to ciało Ci się odwdzięczy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 27-05-2017, 16:20
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

Warto zajrzeć również na taką stronę http://emolium.pl/produkty/szampon_nawilzajacy.aspx . Znajdują się tam cenne informacje, na temat różnego rodzaju problemów skórnych. Warto poszukać, czy jest również coś, co tobie pomoże.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 30-05-2017, 12:44
nikola1 nikola1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 15
Domyślnie

Ja też w okresie ciąży miałam problemy ze skórą i cerą. Zaczęłam bardziej racjonalnie się odżywiać i korzystałam z kosmetyków mustela i emolium i widziałam dużą różnicę natomiast polecam Ci zamawiać te produkty przez internet, żeby nie przepłacać najlepiej w sprawdzonych aptekach, np. melissa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 30-05-2017, 12:44
nikola1 nikola1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 15
Domyślnie

Ja też w okresie ciąży miałam problemy ze skórą i cerą. Zaczęłam bardziej racjonalnie się odżywiać i korzystałam z kosmetyków mustela i emolium i widziałam dużą różnicę natomiast polecam Ci zamawiać te produkty przez internet, żeby nie przepłacać najlepiej w sprawdzonych aptekach, np. melissa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 20-12-2017, 22:16
tobiz Mężczyzna tobiz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 29
Domyślnie

myślę, że kosmetyki naturalne powinny pomóc a jednocześnie będą bezpieczne dla dziecka. sama jestem teraz mamą karmiącą i stosuję produkty firmy benton, mam pewność, że nie zaszkodzę ani maleństwu ani sobie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 20-04-2018, 11:54
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Myślę, że bardzo dużo skutecznych i dobrych produktów do pielęgnacji twojej cery znajdziesz w aptece. Według mnie kosmetyki kupione w aptece będą o wiele efektywniejsze w działaniu jak te kupne w drogeriach czy innych sklepach. Na pewno potrzebujesz coś bardziej specjalistycznej skoro masz taki problem z cerą. Dlatego zerknij sobie na oferty tej apteki https://www.apteka-melissa.pl na spokojnie będziesz mogła sobie przeanalizować różne produkty, porównać je między sobą i ich ceny. Na pewno coś znajdziesz odpowiedniego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.