kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 29-06-2016, 09:54
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

inwestowanie to ryzykowna sprawa, ja bym nie ryzykowała
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 29-06-2016, 13:54
madzial88's Avatar
madzial88 Mężczyzna madzial88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 5
Domyślnie

Mój nauczyciel ekonomi zawsze mówił: najlepiej inwestować w ziemie. I tego sie trzymajmy.
__________________
Pra*cujesz po godzi*nach, by mieć coś w do*mu... lecz po co, sko*ro ciebie w nim nie ma.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 03-08-2016, 15:10
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Bardzo dobrym pomysłem na inwestycję jest kupno monet kolekcjonerskich. W sieci jest mnóstwo stron, na których można je zamówić.
Tylko ostrzegam - od razu trzeba też zamówić różnego rodzaju akcesoria, np. lupę: http://www.cezar24.pl/lupy-c-37_2.html . Kolekcjonowanie monet naprawdę wciąga i bardzo szybko ze zwykłej inwestycji przeradza się w fajną pasję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 09-08-2016, 11:50
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Moim zdaniem nie jest to zbyt opłacalne przedsięwzięcie. Może poczytaj o formacjach świecowych GPW na blog.squaber.com i zastanów się nad inwestowaniem na giełdzie. Jeśli zdecydujesz się na taki krok, zacznij śledzić analizy oraz komentarze omawiające zmiany na rynku, które pojawiają się na tym blogu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 10-08-2016, 10:51
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 622
Domyślnie

Na inwestycje przyjdzie czas. Na razie wolę wydawać na siebie i spełnianie swoich marzeń. Bo kiedy jak nie teraz gdy jestem młoda. Zawsze mi się marzyła wycieczka na Galapagos - chyba lepiej teraz tam jechać niż na starość. Wiecej przeżyję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 02-10-2016, 16:35
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 332
Domyślnie

Ja myślę, ze bardzo dobrym i ostatnio modnym pomysłem jest inwestowanie w duże obiekty typu hale, czy powierzchnie magazynowe.Ja znalazłam firmę, która kompleksowo zajmuje się takimi inwestycjami, jako generalny wykonawca. Warto zajrzeć na http://adamietz.pl/oferta/obiekty-kubaturowe/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 14-10-2016, 08:55
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 392
Domyślnie

No tak, ostatnio rzeczywiście stało się to bardzo popularnym pomysłem nie tylko na biznes, ale i na inwestycję, nie każdy jednak potrafi do tego podejść w sposób profesjonalny i właściwy. Tego typu budowy nie są proste, ani łatwe, wymagają profesjonalnego podejścia, zarówno pod względem budowlanym, jak i projektowym wokół takich obiektów, także w kwestii zastosowania oznakowania poziomego dróg oraz wielu innych elementów, które w pewnym momencie mogą nas przerosnąć. Do każdej inwestycji, niezależnie od rodzaju trzeba jednak podejść z głową.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 15-10-2016, 12:00
monia monia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 46
Domyślnie

każda inwestycja wiąże się z jakimś ryzykiem. Niestety im większe ryzyko tym większy może być zysk albo strata
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 17-10-2016, 10:04
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Oczywiście, że tak. Dlatego jeśli ktoś chce się tym zająć na poważnie, to powinien odpowiednio się do tego przygotować. Research to podstawa, a przy częstotliwości z jaką zmienia się zapotrzebowanie na rynku, to bez tego ani rusz. Wszystkim zainteresowanym polecam do lektury ten serwis http://blog.squaber.com/category/ogo...-investowaniu/ aby dowiedzieć się wszystkiego co najważniejsze, w temacie inwestycji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 19-10-2016, 09:49
Yagna Yagna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 235
Domyślnie

Muszę zajrzeć
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.