kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 04-05-2015, 10:49
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie Strach przed ciążą

Niedawno dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Bardzo się boję, jak sobie poradzę z takim maluchem, nie wiem, cyz jestem gotowa. To nie było planowane, no ale teraz już nic nie zrobię, bo za późno. Niby moge oddać do adopcji, ale jakoś mnie to nie przekonuje.Nie wiem, co mam robić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-05-2015, 00:30
igax igax is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

ja może nie tyle boję sie o ciążę, co chciałabym miec pewnośc że moje tabetki zawsze działają tak jak powinny-nic ich nie osłabia. Znacie może jakąś strone na której jest spis leków osłbiających działanie pastylek?Ale taką listę stworzona przez kogos kompetentnego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 18-05-2015, 15:48
Maniulka's Avatar
Maniulka Maniulka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 118
Domyślnie

Kochana, nie ty pierwsza masz taki problem. Ale nie załamuj się, kobieta może naprawdę wiele znaleźć w sobie siły, gdy znajduje się w ciężkiej sytuacji. A nad adopcją dobrze się zastanów, skoro nie jesteś do tego przekonana, to znaczy, że nie jest to dobry pomysł. Zresztą masz na to jeszcze wiele czasu, możesz się przygotować. W tym momencie powinnaś sobie wszystko poukładać. Jeśli nie potrafisz sama, to może pomyśl o psychologu? Ty chyba jesteś z Warszawy, prawda? To polecam ci tę panią http://psychoterapia-kielczyk.pl/zes...na-obuchowicz/
ona się zajmuje kobietami w ciąży, które tak jak ty mają wiele wątpliwości.
I uwierz, że jeszcze będzie dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-05-2015, 14:31
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

To normalne że się boisz ale tak na prawdę jeśli cała ciąża przebiegała bez problemu to nie ma się czym martwić. Polecam bardzo ciekawy artykuł o dziewczynie która zmaga się z problemami po poradzie http://canpolbabies.com/pl/porady/po...others/17/1501 Myślę że każda z nas dowie się czegoś ciekawego na tej podstawie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-05-2015, 08:30
stasia2015 stasia2015 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Głowa do góry. Oswoisz się z myślą o ciąży, to i strach minie. Ciąża była dla Ciebie zaskoczeniem, więc się boisz. Ale nawet kobiety, które planują dziecko boją się. A potem jak się dzieciątko się urodzi, to miłość pokona wszystkie obawy. Pozdrawiam i powodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 23-05-2015, 19:04
Klaudynka Klaudynka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 6
Domyślnie

Uwierz mi, że każda z nas się boi. I ta która planowała ciążę i tak, która jej nie planowała. Ale jesteśmy dzielnymi kobietami. Dojrzewamy i dajemy sobie z tym wszystkim rade. Powodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 31-05-2015, 19:24
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Też siękiedyś bardzo bałam ciaży ale gdy na teście zobaczyłam dwie kreseczki moje podejście się zmieniło. Z resztą bardzo pomógł mi mój ginekolog. Jak trafisz na dobrego lekarza to wszystko wydaje się prostsze Sporo dobrego osattnio słysząłam o tym ginekologu http://premium-medical.pl/prof-dr-ha...roslaw-wielgos Jeśli będzie mi dane zostać mamą po raz drugi to udam się do niego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 05-06-2015, 08:35
mamycie mamycie is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Nie trzeba się bać..To jest bardziej taki stres ale zawsze dziewczyny nerwy do konserwy potrzeba do tego podejść na luzie i zawsze myśleć, że to się może udać bez niczego i będzie bardzo fajnie ja się tam nie bałam bo zawsze miałam wsparcie od rodziny i na ich pomoc mogłam liczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-06-2015, 06:31
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Rozumiem Twój strach ale naprawdę nie ma co panikować. Ja też się bałam w ciąży ale jak przytuliłam córeczkę to wszystko minęło.
Lilka ma rację, dobry ginekolog ci wszystko wytłumaczy i rozwieje strach
Ja jestem obecnie w drugiej ciąży i chcę aby prowadził ją lekarz z http://medichouse.pl/specjalista/ginekolog-warszawa/ To naprawdę świetny specjalista z dobrym podejściem do pacjentki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 23-06-2015, 13:23
kasia87 kasia87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Biologia wie, co robi, pamiętaj o tym! Skoro twoje ciało zezwoliło ci na poczęcie, to widocznie to jest najdoskonalszy moment na dzidzię. Tego się nie da zaplanować na 100%, przecież jakby tak rozważać, to każdy moment w życiu jest trochę nieodpowiedni, ludzkość by wyginęła. Będziesz miała potomka, jak będzie rosnąć, mimo trudności, przybędzie ci energii i motywacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.