kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-12-2016, 15:56
tymekalex91 Mężczyzna tymekalex91 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 16
Domyślnie Zawodowe kursy czy sie zwroca? profil 3

Dzień dobry. Mam pytanie do osób, które korzystały z usług placówek szkoleniowych. Jestem zainteresowany tego Ortodonta Konstancin Jeziorna , które polepszą posiadane zdolności zawodowe. Żyję w małej miejscowości na Podkarpaciu i z zatrudnieniem jest ciężko. Jestem za stary żeby wyjeżdżać za granicę. A, więc pomyślałem o przebranżowieniu i poszukaniu pracy w innym charakterze niż teraz. Czy po takim szkoleniu pracodawcy chętniej zatrudniają pracowników? Nieopodal mnie znajduje się Rzeszów i pomyślałem, że tam poszukam zatrudnienia w charakterze akwizytora handlowego. Pomysł jest niezły, lecz w życiu bywa różnie i najlepsze pomysły się nie sprawdzają. Napiszcie, jak to kształtuje się wg was?

Ostatnio edytowane przez tymekalex91 : 13-12-2018 o 10:39.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-01-2017, 17:03
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Zawsze warto się dokształcać, poszerzać wiedzę. Jeżeli się angażujesz i dobrze wykonujesz swoją pracę masz szanse powodzenia. Wiadomo początki nie są łatwe. Np.w związku z dużym zapotrzebowaniem na rynku szkoleń i chęcią samodoskonalenia fryzjerów została uruchomiona Akademia Fryzjerska Gnatyshyn działająca na warszawskim Ursynowie. Ma duże wzięcie, organizują sporo szkoleń i kursów na różnym poziomie zaawansowania, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-12-2018, 23:49
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

Na pewno się zwróci jeżeli wiesz co chcesz robić zawodowo i czy się nauczysz je wykonywać. Ja ze swojej strony bez dwóch zdań mogę polecić Ci abyś sprawdził propozycje do szkół Cosinus bo oprócz szkoły policealnej i zaocznej również mają dość szeroki wybór kursów zawodowych w różnych miastach także może coś konkretnego znajdziecie również dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-11-2020, 17:11
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

I jak udało Wam się już znaleźć jakieś ciekawe propozycje w zakresie szkoleń, czy nie do końca? Jeżeli jeszcze nie, natomiast chcielibyście się rozwijać i zależy Wam zarówno na profesjonalnym podejściu prowadzących jak i ciekawych kursach oraz szkoleniach zawodowych to warto sprawdzić https://eszkolenia.eduedukacja.pl/ którzy naprawdę fajnie to rozwinęli. Przede wszystkim przygotowali je dla wielu grup zarówno oświaty, biznesu, jak i ogólnie szkolen rozwojowych np. z języka obcego. Warto sprawdzić i nie popadać w letarg!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-04-2021, 20:50
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

A czy są tutaj może jakieś osoby z Białegostoku, które byłyby zainteresowane zdobyciem uprawnień SEP G1? Jeśli tak, to polecam zapoznać się z ofertą na stronie internetowej https://uprawnienia-g1.pl/sep-bialystok. Sądzę, że powinna Was ona zaciekawić Po takim kursie wystarczy tylko opłacić i zdać egzamin i macie takie uprawnienia na 5 lat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-10-2022, 09:34
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 027
Domyślnie

Jeżeli szukacie ekspertów odnośnie szkoleń z zakresu doradztwa dla firm, to polecam Wam sprawdzić ofertę firmy High5 Training Group. Oferta ich szkoleń jest bardzo rozbudowana i dostosowana do najróżniejszych potrzeb klientów, znajdziecie w niej np. Asertywność szkolenie online .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 05-11-2022, 14:26
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 347
Domyślnie

Przyznam szczerze, że ostatnio zaczęłam zastanawiać się, w jakim szkoleniu najlepiej będzie wziąć udział. Znajoma doradziła mi, że Wszechnica oferuje wiele ciekawych propozycji w tym zakresie i na stronie tego portalu https://portal.plocman.pl/aktualnosc...uj,525649.html można znaleźć na jej temat wiele ciekawych informacji. Polecam i wam tam zerknąć, a myślę że nie będziecie rozczarowani.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 23-02-2023, 11:35
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

myślę, ze taka inwestycja w szkolenia czy kursy zawodowe zawsze się zwróci jeśli na co dzień prowadzicie swoją klinikę stomatologiczną lub pracujecie a takim miejscu a chcecie poszerzyć swoją wiedzę i rozwinąć umiejętności to warto skorzystać z oferty firmy Heroes of Dentistry https://heroesofdentistry.pl/. Ciekawe zajęcia, indywidualne podejście do kursanta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 22-03-2024, 12:08
jeramy42's Avatar
jeramy42 jeramy42 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2024
Posty: 4
Domyślnie

Asertywność to umiejętność, dzięki której ludzie otwarcie wyrażają oraz wzajemnie szanują swoje myśli, preferencje, uczucia, przekonania, wartości, bez odczuwania wewnętrznego dyskomfortu i nie lekceważąc rozmówców. W sytuacjach konfliktowych, umiejętności asertywne pozwalają osiągnąć win-win, bez poświęcania czyjejkolwiek godności i rezygnacji z uznanych wartości. W świecie biznesu ta cecha jest ważna. Warto zastanowić się nad szkoleniem z asertywności - https://www.high5.pl/szkolenia/szkol...znesie-premium.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-03-2024, 10:31
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Zależy o jakim zawodzie mówicie, ale w moim przypadku kursy podniosły kwalifikacje i prowadząc samodzielnie salon masażu pomogło poszerzyć ofertę o nowe techniki masażu i mam większą liczbę klientów. W styczniu miałam okazję uczęszczać na kurs masaż tkanek głębokich, na https://manualni.com/kurs/kurs-masaz...glebokich-mtg/ dostępna była oferta w korzystnej cenie i cały kurs przebiegł pozytywnie. Ogromnym plusem jest prowadzenie kursu przez doświadczonego masażystę, a po jego ukończeniu otrzymujemy też certyfikat, który możemy powiesić np. w poczekalni swojego salonu. W kursach chodzi o to, aby pozyskać wiedzę teoretyczną i praktyczną, ale musi to być potwierdzone certyfikatem, bo to pewnego rodzaju dowód. Inwestowanie we własny rozwój zawsze popłaca.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.