kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 07-02-2022, 23:59
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 493
Domyślnie

Jeśli ktoś z Was potrzebowałby sprawdzonego i godnego zaufania biura rachunkowego na terenie Legnicy, to polecam firmę Gravis.com.pl . Jak widać może się ona zająć pełnym prowadzeniem księgowości Waszego przedsiębiorstwa. Pełen profesjonalizm i dokładne prowadzenie księgowości, które mają w ofercie na pewno Was zainteresuje!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 08-02-2022, 20:29
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 7 008
Domyślnie

jeżeli do waszego biura będzie brakować wam pracowników to możecie znaleźć wykwalifikowaną kadrę na stronie https://antal.pl/dla-pracodawcy/uslu...ss-outsourcing wystarczy tylko zamieścić ogłoszenie i tyle
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 13-02-2022, 11:38
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

Bardzo polecam https://lp.morganizerfinansow.pl/ryczalt99 świetna sprawa ! Zapewnia opiekę księgową, fakturowanie i wiele innych przydatnych w prowadzeniu firmy narzędzi. Można go teraz kupić w cenie od 99 zł miesięcznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 28-02-2022, 18:45
Tymoteusz1 Mężczyzna Tymoteusz1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 276
Domyślnie

Pytanie tylko, co będzie najkorzystniejsze dla Waszego biznesu. Moim zdaniem dzisiaj jednak współpraca z dobrym biurem rachunkowym może być kluczowa. Na stronie https://www.sn2.eu/biznesowo/19742-d...hunkowego.html widziałem sporo informacji na ten temat i uważam, że warto przeanalizować, co będzie korzystne dla Was.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 03-03-2022, 16:06
Leona Kanc Leona Kanc is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 283
Domyślnie

jeśli chodzi o dobre biuro rachunkowe to mogę polecić superksiegi.pl, korzystałam z ich usług już nie raz i nigdy mnie nie zawiedli
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 15-03-2022, 19:32
marzena.czarnecka marzena.czarnecka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 1
Domyślnie

Osobiście mogę polecić biuro rachunkowe zajmujące się księgowością dla spółek we Wrocławiu. Z biurem FajnyKsięgowy współpracuję już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Swoimi klientami zajmują się kompleksowo od doradztwa podatkowego po reprezentowanie firmy przed urzędami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 16-03-2022, 22:14
Agnes89 Agnes89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 23
Wink Księgowość Bydgoszcz biuro podatkowe

Biuro podatkowe Bydgoszcz to przedsiębiorstwo lub ktoś która ma indywidualną działalność gospodarczą podająca usługi instytucjom gospodarczym przeważnie w zakresie utrzymania: ksiąg rachunkowych, księgowości uproszczonej oraz dokumentacji podatkowej i osobowej. Instytucja zawsze ma odpowiedzialność finansową za nawet najmniejsze błędy w biuro rachunkowe, które prowadzi księgowość Bydgoszcz. Najczęściej sporządzana jest notatka między biura rachunkowego i podatkowego. Księgowa ma obowiązek do rzetelnego prowadzenia ksiąg podatkowych, w związku z niniejszym spółka czasem może wytoczyć sprawę o zlikwidowanie szkody poniesionej w wyniku prowadzenia rachunkowości niezgodnie z przepisami prawa podatkowego. W trakcie wykonywania usług związanych z prowadzeniem ksiąg rachunkowych. Przedsiębiorcy często decydują się na korzystanie z on-line biur rachunkowych, które zajmują się obsługą finansową, a także oferują dostęp do narzędzi biznesowych. Firma ma 24h/7 dostęp do niezbędnych przesłanych dokumentów w formie elektronicznej, co ułatwia pracę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 17-03-2022, 08:15
breana28's Avatar
breana28 breana28 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Miasto: Katowice
Posty: 4
Domyślnie

Czy korzystanie z usług biura rachunkowego niesie ze sobą duże miesięczne koszty? Zastanawiam się nad współpracą z taką osobą, która pomoże mi z wszelkimi formalnościami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 17-03-2022, 13:58
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 7 008
Domyślnie

Ostatnio brałam udział w rekrutacji na stanowisko księgowej do biura rachunkowego. Biuro się rozwija i nowy pracownik okazał im się niezbędny. Myślę, że poniekąd ta rekrutacja miała związek również z nowym ładem bo obowiązków więcej spada na księgowych. Nie otrzymałam pracy. Wygrała ze mną sporo starsza pani z dużo większym doświadczeniem ale powiem Wam, że to biuro zrobiło na mnie na prawdę dobre wrażenie bo po zakończeniu rekrutacji otrzymałam od nich pisemne podziękowanie za udział w rekrutacji. Wydało mi się to bardzo miłe i profesjonalne. A okazało się, że teraz chyba więcej firm teraz podejmuje takie kroki. Nawet znalazłam na ten temat fajny artykuł https://hrk.pl/pl/baza-wiedzy/artyku...czy-jest-wazne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 20-07-2022, 12:08
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 001
Domyślnie

W mojej opinii warto tutaj wymienić na pewno program Faktura vat 2022 w wydaniu Standard o którym znajdziecie więcej informacji na stronie https://www.rafsoft.net/ Program sam w sobie funkcjonalny i łatwy w ogarnięciu, szereg dodatkowych funkcji aby wygodnie pracować i dział księgowy zachował jednak odpowiednią wydajność i zgodność w rozliczeniach. W tej cenie za licencję uważam, że zdecydowanie warto!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.