kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 15-02-2018, 21:41
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie Wybór auta

Cześc! szukam dobrego samochodu, glownie potrzebuje go na dojazdy do pracy no i czasem gdzies poszalec za miastem Mysle ze w sumie peugeot ma fajne modele, praktycznie bezawaryjne bo moi niektorzy znajomi mają takie autka ale wciaz sie waham, co myslicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-02-2018, 15:16
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

skoro podobają Ci się peugeoty to trzeba jakiś wybrać dla Ciebie. Jako kobieta to myślę że model 208 Ci się spodoba, bo ta marka wie jak zaprojektować samochód by robił wrażenie. Sama mam od nich auto, także wiem co mówię :P Wiesz tylko musisz się szybko wybrać do salonu bo oni teraz wyprzedają swoje modele z 2017 roku i taki model jak 208 dostaniesz z całkiem fajnym rabatem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-02-2018, 10:27
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja chciałabym teraz SUV-a.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-02-2018, 07:46
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 229
Domyślnie

Warto pamiętać o tym, że niezależnie od tego, jaką decyzje podejmiesz, w każdym aucie regularnie trzeba wymieniać pewne elementy. Są to na przykład świece zapłonowe. Warto więc korzystać z ofert internetowych i nie przepłacać: http://swiece-zaplonowe.pl/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-02-2018, 13:43
OczkoMa OczkoMa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 2
Domyślnie

Ja polecam niemieckie samochody Mercedes albo Volgswagen najlepiej w silniku diesla. Cenowo zapłacisz więcej ale samochody trwalsze i niezawodne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-02-2018, 15:52
alop289 alop289 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 6
Domyślnie

Ja często jeżdżę samochodem, ale jeszcze częściej wyjeżdżam w delegacje.. I wtedy nie wiedziałem co robić z samochodem. A że mój samochód nie należy do najtańszych to zawsze miałem obawę że ktoś mi go może ukraść.. Teraz już rozwiązałem ten problem. Zostawiam samochód na strzeżonym parkingu, to że mieszkam w Krakowie to korzystam z tego http://interparkingbalice.pl/o-firmie jak dla mnie ceny i bezpieczeństwo pierwsza klasa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 09-03-2018, 11:17
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Z mojej strony co Wam mogę doradzić, to jeśli zdecydujecie się na zakup auta używanego dobrze je sprawdźcie przed podpisaniem umowy. Mi się już raz trafił szrot, z którym miałam potem naprawdę duży kłopot. Na szczęście nie wydałam na niego dużo kasy ale mimo wszystko mogłam za te pieniądze kupić coś lepszego. Przed zakupem warto zlecić sprawdzenie auta używanego. Nie kosztuje to dużo a sporo można potem zaoszczędzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-03-2018, 16:52
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 081
Domyślnie

Wybierz BWM, na pewno nie zawiedziesz się na tej marce samochodu. Wszystko na plus.. czy to silnik, zawieszenie, wnętrze. Oczywiście wiele także zależy od modelu, jaki wybierzesz. Polecam https://www.bmw-team.pl/ - z pewnością pomogą dokonać Ci właściwego wyboru, tymbardziej że do dyspozycji mają zarówno samochody nowe jak i te używane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-03-2018, 11:40
barbs barbs is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 115
Domyślnie

ma bym brała mazdę cx-3, małe auto a ma niezłego kopa, jeździ się bardzo przyjemnie, pali niedużo, a poza miastem można sobie poszaleć bo i pod maską niezły silnik i spora moc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-03-2018, 18:25
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 225
Domyślnie

ooo... to też moje marzenie... albo cx-5, piękne auta i wyposażeniem i osiągami spokojnie dorównują znacznie droższym markom.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.