kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-02-2015, 12:00
Pandora Pandora is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 38
Domyślnie Strach przed lataniem..

Hej, mam ogromny problem. Uwielbiam podróżować, ale przemieszczanie się samochodem i autobusami staje się powoli męczące.. co wakacje, to podróż po 30 godzin autokarem, bo boję się lecieć samolotem. W tym roku postanowiłam, że się przełamie i spróbuje polecieć tym samolotem... no i zaczęło się czytanie artykułów tego typu http://gorolazi.pl/jak-pokonac-strach-przed-lataniem/ i tak naprawdę to tylko sprawiło, że boję się jeszcze bardziej. Na początku marca mamy rezerwować wakacje i podjąć decyzję o tym, czy wybieramy samolot czy autokar. Boje się, że ten strach mnie całkiem sparaliżuje Może macie jakieś doświadczenie w tym temacie? Np też się bardzo bałyście, a okazało się, że to nic strasznego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-02-2015, 01:25
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Ech...ja też się boję, bo już za dwa-trzy miesiące, będę musiała wsiąść do samolotu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-04-2020, 18:26
szwedka szwedka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 3
Domyślnie

rozumiem, mam tak samo i zamówiłam busy do Szwecji, żeby nie lecieć samolotem, czeka mnie dłuższa podróż, ale nie potrafię się przełamać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-02-2024, 18:03
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 378
Domyślnie

Takim dużym samolotem to chyba i ja bałabym się latać. Ale miałam okazję podróżować prywatnym odrzutowcem, takim na 10 osób i to zupełnie inny komfort. Nie miałam takiego stresu. Jak byście zastanawiali się jak można wejść w posiadanie samolotu na własność to firma JB Aviation zajmuje się taką sprzedażą. Mają ponad 20 maszyn w ofercie, zapewniają fachowe doradztwo w wyborze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:49.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.