kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-04-2020, 19:51
merfinka merfinka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 71
Domyślnie miesiączka

jak sobie radzicie z bólem podczas miesiączki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-04-2020, 22:48
abby abby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 110
Domyślnie

Coś o bolu wiem niestety, radzę sobie tak, że biorę vemonis femi, świetne się te tabletki sprawdzają na mocny bol, oprócz tego gdzieś pod ręką mam czekoladę albo lody, staram się w te gorsze dni powolić sobie na luz i odpoczynek i jakoś wytrzymuję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-04-2020, 23:28
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Mnie już w zasadzie nie boli kiedy mam miesiączki od czasu jak biorę pigułki antykoncepcyjne Belara. Bardzo pozytywny efekt, mnie on cieszy, choć pierwotnie zaczęłam je brać tylko ze względu na zabezpieczenie przed ciążą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 02-05-2020, 14:59
olek221 olek221 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 30
Domyślnie

Moja żona w tym przypadku stosuje olejek cbd https://purehemp.pl/olej-cbd-10-konopny/ Ma stwierdzone działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i świetnie działa również w przypadku pms. Polecam sprawdzić ten temat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-05-2020, 18:07
kazimierka kazimierka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 628
Domyślnie

Ból może być wywołany problemami hormonalnymi, coś może byc nie tak w organizmie. U mnie duża poprawa jest odkąd stosuje Ovarin - https://ovarin.pl/ on pomaga wyregulować gospodarkę hormonalną u kobiet
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-05-2020, 10:26
karioka karioka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 97
Domyślnie

Mi bardzo pomagaja tabletki vemonis femi, wcześniej męczyłam się okropnie , ból czasami nie pozwalał mi normalnie funkcjonować. Pierwszy dzień okresy był zawsze dla mnie męczarnią . Teraz jest dobrze, tabletki mają działanie rozkurczowe i przeciw bólowe , także skład doskonały bo takie połaczenie przynosi mi na długo ulgę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-05-2020, 14:02
elisa94's Avatar
elisa94 elisa94 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 5
Domyślnie

Najlepiej udać się do lekarza, ból może być spowodowany chorobą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 21-05-2020, 11:47
karioka karioka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 97
Domyślnie

Ja byłam u lekarza i wszystko jest w porządku, taka to moja natura, że się męczę niemal co miesiąc ale tak jak pisałam powyżej pomaga mi vemonis. Kiedyś łykałam kilak różnych leków a teraz jeden i na prawdę szybko odczuwam oczekiwaną ulgę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 22-05-2020, 15:27
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 420
Domyślnie

jesli lekko pobolewa to ok, jest to normalne, ale ja dziewczyny mialam takie bolesci, ze az sie zwijałam z bólu, nawet plecy mnie bolały... nie wydawalo mi sie to naturalne ze tak sie dzieje, dlatego zglosilam sie do szpitala Medicover na wizyte , bo wiedzialam ze są tam lekarze, ktorzy specjalizują sie w endometriozie, no i okazało sie, ze wlasnie to było przyczyną tych wszystkch dolegliwosci. Nie bagatelizujcie jesli cos was niepokoi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 13-10-2020, 13:10
karmia karmia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 347
Domyślnie

Myślę, że bardzo dużo kobiet cierpi z powodu pms. Sama do nich należałam, ale na szczęście udało mi się pozbyć tego okropnego bólu. A wszystko za sprawą tego, że zdecydowałam się na antykoncepcję hormonalną, czyli moje tabletki vines.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.