kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 30-05-2015, 00:07
Malasi24 Malasi24 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie Dokumenty w języku holenderskim - tłumacz

Witam wszystkich!

Czy jest na sali jakiś tłumacz holenderski, który chciałby zarobić? Potrzebuję pilnie przetłumaczyć dokumenty na język holenderski, ponieważ aplikuję na pewne stanowisko w Holandii i zależy mi na tym, aby moje dokumenty zostały przetłumaczone solidnie i bezbłędnie Czy ktoś z Was był w podobnej sytuacji? Gdzie najlepiej znaleźć tłumacza języka holenderskiego i czym kierować się przy wyborze? Czy ktoś z Was wie jaka jest cena takiego tłumaczenia? Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 01-06-2015, 22:56
Patriszia Patriszia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 11
Domyślnie

Jak chcesz tłumaczyć dokumenty, które masz zamiar wykorzystywać do celów związanych z poszukiwaniem pracy i rozwojem zawodowym to lepiej nie dawać ich do tłumaczenia domorosłym tłumaczom. Najlepiej będzie podbić do jakiegoś biura tłumaczeń, które szybko i elegancko ci to wykona... Nie powinno to dużo kosztować, w końcu to nie jest książka do tłumaczenia..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-06-2015, 23:26
stasia2015 stasia2015 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Z tego co mi wiadomo to zazwyczaj do aplikacji o pracę w Holandii wystarczy tez dobry angielski. No ale jak faktycznie potrzebujesz przetłumaczyć dokumenty na holenderski to poszukaj w sieci - najlepiej tłumacza przysięgłego - znajdziesz na pewno i wszystko Ci prześlą droga elektroniczną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 05-06-2015, 18:40
Malasi24 Malasi24 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Zależy mi na tym, aby moje dokumenty zostały przetłumaczone profesjonalnie i bezbłędnie. Posiadam na swoim koncie liczne kursy i szkolenia zawodowe, dlatego dokumenty, które otrzymałem po ich ukończeniu, chciałbym dołączyć do swojego CV, więc tłumaczenie jest niezbędne. Wersję w języku angielskim już wysłałem, ale dostałem odpowiedź, że chcą wersję holenderską, dlatego poszukuję kogoś sprawdzonego, kto wykona dla mnie tłumaczenie na język holenderski. Możecie coś polecić? Ile kosztuje takie tłumaczenie, ktoś się orientuje?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-06-2017, 18:26
Jadwinia Jadwinia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 6
Domyślnie

Korzystałam z tej firmy http://profuturo-warsaw.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 02-05-2018, 09:54
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Ja też niedawno musiałam przetłumaczyć kilka dokumentów na język holenderski, ponieważ zamierzam w tym roku wybrać się tam do pracy. Skorzystałam z oferty 123tlumacz.pl i jestem bardzo zadowolona, ponieważ tłumaczenia zostały dla mnie przygotowane profesjonalnie, a jednocześnie ekspresowo. Jeśli chodzi o cenę, to zapłaciłam nawet mniej, niż się spodziewałam Z tego co widziałam w ich ofercie, to w grę nie wchodzi tylko język holenderski, ale praktycznie kilkadziesiąt innych języków, więc jeśli potrzebowalibyście tłumaczenia jakiś dokumentów, to polecam zapoznać się z ofertą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 06-09-2018, 21:16
DanielaMT77 DanielaMT77 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 82
Domyślnie

Nie ma co polegać na jakiś tłumaczeniach online czy też na osobach które "dobrze" znają język obcy. W przypadku poważnych dokumentów firmowych trzeba postawić na pomoc specjalistów. Ja wspierałam się biurem tłumaczeń http://www.verbo.com.pl gdy potrzebowałam takiej usługi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 06-09-2018, 23:50
kolysanka kolysanka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 4
Domyślnie

Holenderski to bardzo niszowy język - zawaliłam, że się go nigdy nie uczyłam Cóż, wszystko jeszcze przede mną…
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 10-09-2018, 23:42
rysio87 Mężczyzna rysio87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 4
Domyślnie

Najgorzej jest gdy tłumaczymy sprawy związane z dochodami tam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 23-09-2018, 14:10
wiola438 wiola438 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 106
Domyślnie

Tutaj goodtranslate.pl wykonują tłumaczenia online więc może warto spróbować czegoś takiego? Szybkie i wygodne rozwiązanie. Wystarczy, że wyślemy im tekst który potrzebujemy przetłumaczyć i po problemie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.