kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 02-06-2015, 14:55
olaa8 olaa8 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie Dlaczego gry na konsolę są takie drogie?

Od niedawna mamy konsolę do gier - xboxa 360, w zestawie było kilka gier, ale moim dzieciakom się już znudziły i pora żeby kupić coś nowego. Niestety w sklepie ceny gier na konsolę są moim zdaniem o wiele za duże. Nie wiem z czego to wynika. O ile gry komputerowe można kupić w miarę niskich cenach, o tyle gry na xboxa są po prostu dla mnie nie do zaakceptowania. Nie mówię tu nawet o nowościach, ale gry które mają już rok, albo dwa też nie grzeszą taniością. Zastanawiam się, czy można gdzieś kupić taniej. Możecie coś poradzić? Bo dzieciaki ciągle upominają się o nową grę. Obiecałam im na dzień dziecka, ale nie miałam czasu na takie zakupy...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-06-2015, 22:31
OnaArmaniego OnaArmaniego is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 6
Domyślnie

Mój facet ma playstation i wiem, że zarejestrował sobie oficjalne konto i może dzięki temu pobierać niektóre gry taniej bezpośrednio przez konsolę, nie wiem czy coś takiego zadziała też na xboxie, ale możesz spróbować się dowiedzieć gdzieś na specjalistycznym forum. No a z bardziej tradycyjnych opcji to zostaje polowanie na okazje i przeceny lub jakieś aukcji czy używki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 07-06-2015, 23:40
jasimnka jasimnka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 11
Domyślnie

Wydaje mi się, że dobrą opcją są sklepy internetowe Posiadają dużo większy asortyment - a co za tym idzie - dużo większy wybór Ceny też nie są jakieś bardzo niskie, bo wiadomo, że takie gry do tanich nie należą, ale zawsze uda Ci się zaoszczędzić parę groszy Kupując więcej niż jedną grę, możesz trafić na jakąś zniżkę czy darmową przesyłkę, także spróbuj poszukać czegoś tam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 08-06-2015, 19:48
olaa8 olaa8 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Zawsze jak przechodzę obok media markt, czy innego sklepu tego typu, to zatrzymuję się i wchodzę popatrzeć, czy nie ma akurat jakichś promocji zniżek na gry na xboxa 360. Jednak bardzo często to nie są gry, na które czekam. Jednym słowem nie są to gry odpowiednie dla dzieci. Akurat teraz w czasie około Dnia Dziecka było kilka fajnych tytułów, ale szukam miejsca gdzie można kupować taniej cały rok.

Ostatnio edytowane przez olaa8 : 28-07-2015 o 14:17.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:19.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.