kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 02-07-2019, 15:19
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Ja nie mam już małych dzieci ale za to dwie nastolatki które uwielbiają czytać, chce kupić im ksiązki na tej stronie https://www.taniaksiazka.pl/rakietow...p-1225597.html ponieważ wiele tutaj pozycji o ich zainteresowaniach. Mam nadzieje że spodobają się im takie prezenty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 02-07-2019, 16:16
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 086
Domyślnie

Fajnie jeśli pasja może przerodzić się w przyszłości w zajęcie, które zacznie przynosić pieniądze. Rzadko kto może sobie pozwolić na pracę, którą lubi. Jeśli więc dziecko skłania się na przykład do robienia zdjęć. Jeśli widzimy, że wychodzą mu nieprzęcietne zdjęcia, to warto zainwestować w jego przyszłość. Może kółko fotograficzne na początek, może w przyszłości szkoła po kierunku. No ale koniecznie trzeba zainwestować w lustrzankę i dobre obiektywy. Polecam skontaktować się z dystrybutorem Sigma https://sigma-foto.pl/k-consult/ K-Consult. Na pewno podpowiedzą, co można teraz dostać w dobrej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 10-07-2019, 14:35
gabrysiakubel gabrysiakubel is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 11
Domyślnie

Najlepiej żeby dziecko samo wybrało co lubi robić. Możesz zapisać ją na gimnastykę, tańce, śpiew, lekcje gry na instrumencie To co uważacie za najlepsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 10-07-2019, 14:40
gabrysiakubel gabrysiakubel is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 11
Domyślnie

Najlepiej żeby dziecko samo wybrało co lubi robić. Możesz zapisać ją na gimnastykę, tańce, śpiew, lekcje gry na instrumencie To co uważacie za najlepsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 10-07-2019, 15:09
Kandice's Avatar
Kandice Mężczyzna Kandice is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 115
Domyślnie

W ramach hobby to może rower? Ja swojemu kupiłem stąd https://techsat24.pl/rowerki-biegowe i sprawdza się bardzo dobrze. A sam dzieciak jest równie zadowolony.
__________________
Są takie rzeczy, które bez względu na to, jak bardzo ich pragniemy, nie mogą się wydarzyć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 11-07-2019, 10:54
asiachmiel asiachmiel is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 14
Domyślnie

Ja polecam kupić dziecku jakiś instrument muzyczny, na którym będzie mogło uczyć się grać. Według mnie dobre na początek może być pianino.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 12-07-2019, 09:18
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Czy wasze dziecko samo znalazło zainteresowania czy raczej byliście jego nauczycielami? Co zrobić żeby dodatkowe zajęcia przynosiły mu radość?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 22-07-2019, 19:09
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

W wolnej chwili można spędzić czas razem z dzieckiem, ale nie zawsze. Jak chce się usiąść i poczytać to tu https://www.empik.com/pasje można znaleźć artykuły o sztuce, muzyce i to też może pomóc znaleźć swoją pasję. Zajęcie, które będzie relaksować w wolnych chwilach na pewno warto mieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 23-07-2019, 09:13
KasiaKlocek KasiaKlocek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 10
Domyślnie

Rozwiń w nim pasję układania klocków Lego. Nie będzie to obciążać dziecka, a fajnie go rozwinie, jego sposób myślenia logicznego. Dzieci lubią się bawić klockami, w szczególności gdy klocki nawiązują do ich ulubionych bajek lub gier. Klocki Lego Minecraft spowodowały, że mój syn zaczął mniej grać na komputerze, a częściej bawić się klockami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 24-07-2019, 12:07
jenko jenko is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 4
Domyślnie

ja polecam na przykład jazdę na rowerze
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.