kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 08-12-2015, 09:12
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie Pakiet medyczny dla pracowników - warto?

Warto zainwestować w wykupienie pakietu medycznego dla pracowników jako dodatek do grupowego ubezpieczenia?
Zastanawiam się na ile to jest opłacalne i na ile faktycznie się z tego korzysta...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 08-12-2015, 18:07
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Myślę, że to się zawsze przydaje. Ostatecznie przecież właściwie każdy czasami choruje i musi się wybrać do specjalisty. I dla tej osoby, i dla ciebie jako pracodawcy lepiej, żeby ta osoba poszła szybciej do lekarza.
Zobacz sobie tutaj jak działają takie pakiety medyczne dla pracowników. Jest tam więcej dokładnych informacji o poszczególnych wersjach pakietów.
Inny plus jest taki, że Ty też możesz dla siebie to wykupić w lepszej cenie niż normalnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 10-12-2015, 12:14
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Myślę, że warto. Dobry pracownik zostanie dodatkowo zmotywowany. W mojej firmie sporo osób korzystało z takiego pakietu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-04-2019, 08:03
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Jeśli zatrudniacie w Waszych firmach pracowników, to na pewno wiecie zmianach, jakie zaszły w grudniu 2018 dotyczących podziału akt osobowych. Teraz takie akta powinny byc podzielone nie na 3, lecz na 4 części. Więcej na ten temat możecie se dowiedzieć z artykułu na stronie internetowej http://akta-osobowe.pl/#zmiany-w-aktach, polecam zajrzeć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-04-2019, 12:43
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Warto skupić się na takim pakiecie, bo oferta jest całkiem przyzwoita.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-04-2019, 22:13
luiza30 luiza30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 207
Domyślnie

Ojjj ja bym się bardzo cieszyła, gdyby moja firma zdecydowała się na wykupienie takiego pakietu medycznego dla mnie, a ja chętnie dokupiłabym wtedy dla mojej rodziny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 10-06-2019, 01:17
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

To wszystko zależy od tego, jak wygląda praca pracowników, w jakich warunkach pracują i jakie posiadają umowy itd. To są ważne kwestie do przemyślenia. Mnie teraz zastanawia też jedna kwestia - w jaki sposób powinno się kwalifikować wypadek pracownika w drodze do pracy? Liczę na to, że jakieś fajne informacje znajdę na stronie https://www.portalbhp.pl/kwalifikacj...racy-8781.html

Ostatnio edytowane przez sara898 : 10-06-2019 o 11:01.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 10-06-2019, 07:45
AgataNow AgataNow is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 120
Domyślnie

Ja również uważam, że to dobra inwestycja ponieważ o pracowników trzeba dbać. Równie dobrym wyborem będą też karty przedpłacone: https://www.motivationdirect.pl/ofer...one-i-paliwowe . Stanowią one świetną motywację do efektywniejszej pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-06-2019, 10:10
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

A dlaczego by nie? obecnie wiele osób narzeka na opiekę zdrowotną, więc z pewnością będzie to duży plus
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 20-06-2019, 07:23
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Nie wiem, na czym miałby ten pakiet polegać, ale wydaje mi się, że tak, że warto. Z doświadczenia brata wiem, że można wtedy badania albo za darmo robić, albo za mniejszą kwotę, a na wizyty lekarskie czeka się maksymalnie 2 tygodnie, nie lata. Można też dołożyć każdemu na ubezpieczenie w jakimś towarzystwie, np,: https://www.prudential.pl/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.