kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 15-06-2020, 00:01
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

Jeśli chodzi o fotografię ślubną czy sesję narzeczeńska to zdecydowanie polecam Pana Patryka - https://www.patrykwolanski.pl/ Działa na Śląsku ale nie tylko. To utalentowany człowiek z ogromną pasją i tworzący naprawdę niezapomniane reportaże ślubne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 23-07-2020, 21:57
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Im fotograf będzie miał większą wiedzę i doświadczenie, tym potem będzie można liczyć na ładniejsze zdjęcia. Będą wówczas profesjonalnie zrobione. Jak się robi zdjęcia nawet amatorsko to warto nawet takie porady czytać jak https://fotojoker.pl/blog/swiatlo-i-...nimi-pracowac/ . Bardzo cenne i przydatne są takie wskazówki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 17-08-2020, 09:59
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

Wybór odpowiedniego fotografa na pewno nie jest łatwym zadaniem. Niemniej jednak jeżeli postawimy na takiego profesjonalistę jak chociażby Gabriel Murczyk, zarówno klasyczne zdjęcia weselne, jak i np. fotografia portretowa będą niezwykle udane. Bez zbędnych, sztucznych póz ciała, a przy tym świetne pod względem technicznym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 31-01-2021, 23:17
Damma Damma is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 4
Domyślnie

Jeśli jesteście z Krakowa lub okolic, to polecam pana Grześka Koguta https://grzesiekkogut.pl/fotograf-slubny-krakow - moim zdaniem jeden z najlepszych fotografów ślubnych, jacy działają na rynku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 12-02-2021, 13:14
Kinia567 Kinia567 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 1
Domyślnie

Wielu fotografów ślubnych oferuje swoje usługi na terenie całej Polski niezależnie od miejsca zamieszkania. Obejrzyj: fotograf ślubny Warszawa. Myślę, że warto rozejrzeć się na rynku warszawskim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 15-02-2021, 20:15
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Domyślnie

Ogólnie to ja nie lubię organizować przyjęć, ale to jedno, swoje własne chcę zorganizować. I tak naprawdę jestem przekonana, że każdy ma podobne odczucia, jeśli naprawdę chce się żenić. No, ale to ja tak myślę. Co do mnie, to w ogóle już wiele rzeczy mam załatwionych, tylko, no, ten Fotograf Marcin Orzołek . Nie wiem, czy go wybrać. Jakieś polecenia z Krakowa, albo opinie o nim?

Ostatnio edytowane przez Miła1975 : 05-04-2022 o 18:47.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.