kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-10-2020, 22:23
jula0304 jula0304 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 229
Domyślnie Łóżko dla dziecka

Szukam łóżka dla swojego dziecka i zastanawiam się, co wybrać. Polećcie coś!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-10-2020, 22:41
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Ja ogólnie wiele czytałam na temat łóżek dla dziecka i bardzo zależy mi na tym, aby było to coś ciekawego i bardzo oryginalnego. Ostatnio nawet na stronie https://e-lubieto.pl/czy-lozko-ze-zj...-dobry-pomysl/ czytałam o łóżkach piętrowych ze zjeżdżalnią. Myślę, że jeśli w pokoju jest na to miejsce, to będzie to fajna frajda dla dziecka i mały pretekst do tego, aby rano wyjść z łóżka. Fajne są takie oryginalne pomysły, które na pewno dziecku zapadną w pamięć na długo. Miłe wspomnienia z dzieciństwa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-10-2020, 15:34
herman65 Mężczyzna herman65 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 4
Domyślnie

Trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na wygodę materaca, który jest najważniejszym elementem w łóżku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-10-2020, 20:45
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Wybór łóżka zawsze jest trudnym zadaniem. Trzeba się zastanowić nie tylko nad wielkością łóżka, ale też rodzajem materaca i wiele innych. Niebawem też zamierzam wymienić swoje łóżko i już teraz nie daje mi to spokoju. Właśnie dlatego zaczęłam szukać jak najwięcej informacji na ten temat. Póki co najbardziej pomocny okazał się artykuł dostępny na stronie: http://wnetrzator.pl/jak-wybrac-idea...o-do-sypialni/ . Polecam Ci się z nim zapoznać - być może okaże się pomocny i dla Ciebie, dzięki czemu wybierzesz odpowiednie łóżko dla swojego dziecka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-04-2021, 14:08
pwlk pwlk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 104
Domyślnie

W sumie to masz dwie możliwości. Pierwsza to łóżeczko niemowlęce z drewna (czyli najbardziej popularne łóżeczko dziecięce). Druga opcja to łóżeczko dostawne - coraz częściej wybierane przez rodziców z uwagi choćby na brak miejsca w mieszkaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-04-2021, 14:51
martade martade is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 383
Domyślnie

U nas jest porządne sosnowe łóżeczko z tego sklepu internetowego https://www.senmalucha.pl/pl/p/Lozec...scieli-DUO/998 Łóżeczko posiada regulację na 3 różnych wysokościach, można też przemienić łóżeczko na tapczanik, wymieniacie jeden z boków na listwę ograniczającą materac oraz na barierkę i gotowe. Dodam że łóżeczko ma baldachim a to jest nie tylko praktyczne rozwiązanie zasłaniające dziecko od przewiewu cz słońca, ale wprowadza też fajny bajkowy klimat. Materac i pościel także w tym samym miejscu kupiliśmy i wszystko dobrze nam służy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-12-2023, 16:22
swift.selmer's Avatar
swift.selmer swift.selmer is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2023
Posty: 1
Domyślnie

Często osoby nie mające do dyspozycji wielopokojowych mieszkań, czy domów decydują się na takie zaaranżowanie pokoi dziecięcych, by łączyć w jednym pomieszczeniu strefę do wypoczynku, nauki oraz zabaw. Macie może jakiś pomysł, jak rozdzielić te strefy w pokoju nastolatka? Chciałabym postawić na funkcjonalne rozwiązania, które pozytywnie wpłyną na codzienne życie mojego dziecka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.