kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 03-01-2018, 13:14
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Od czasu do czasu warto wybrać się do jakiegoś dobrego salonu kosmetycznego. Nie potrzeba do tego dużego nakladu gotówki. Widziałam, że tutaj http://elite-kosmetologia.pl/o-nas/ , specjaliści wykonują takie zabiegi w nie duzych kwotach. A zobaczysz jak sama ze sobią lepiej się poczujesz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 05-01-2018, 21:53
PatrycjaWilk PatrycjaWilk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 119
Domyślnie

Ja lubię się malować, więc nie mam problemu z tym, żeby to robić codziennie. Mam kupiony bardzo fajny pędzel do cieni Annabelle Minerals i jestem niezwykle zadowolona z niego. Dobrze rozprowadza na skórze wszelkie kosmetyki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 12-01-2018, 10:54
milenamila milenamila is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 9
Domyślnie

kiedyś faktycznie tak było że makijaż permanentny miał taki sztuczny efekt, teraz to się zmieniło. Są różne metody nakładania, które dobiera się do typu urody, kolor pigmentu i jego nasycenie też. Ja mam makijaż brwi i kreskę na powiece i przyznam że nie wyobrażam już sobie inaczej. Kusi mnie teraz jeszcze makijaż ust. Robiłam w gabinecie Piękny Permanentny w Poznaniu. i jestem bardzo zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 16-01-2018, 07:40
Sansa Sansa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 291
Domyślnie

Podoba mi się delikatny makijaż permanentny brwi metodą piórkową, ale póki co uważam, że jest to za drogie. Ust chyba nie dałabym sobie zrobić, kreski na powiece raczej też nie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 17-01-2018, 09:53
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Makijaż

A do mnie makijaż permanentny niespecjalnie przemawia, raz go zastosowałam i się zraziłam. Może dlatego, że korzystałam z usług nieudolnej kosmetyczki...Jako że temat jest "makijażowy", to chcę się Was zapytać o nieco inna kwestię, ale również związaną z makijażem. Mianowicie, co uważacie na temat rozświetlaczy - http://www.ezebra.pl/Rozswietlacz-do...494495941.html. Czy uważacie, że warto je stosować do codziennego makijażu? Podobno dzięki takiemu makijażowi skóra może wyglądać na lekko opaloną, nabrać "drugiego życia". Co sądzicie? Będę wdzięczna za wszelkie merytoryczne podpowiedzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 13-02-2018, 13:20
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Jasne! Szczególnie makijaż permanentny oczu Zabieg może jest bolesny, ale daje niesamowite efekty i wygodę, która dla nas kobiet jest ważna, bo nie trzeba codziennie perfekcyjnie wykonywać makijażu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 14-02-2018, 21:02
Shori Shori is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 5
Domyślnie

Makijaż permanentny jest bardzo wygodny i oszczędza czas ale musi być zrobiony przez naprawdę dobrego fachowca. Miałam okazję widzieć dziewczynę z krzywo zrobionymi ustami - naprawdę strasznie to wyglądało...

Aasa Dla Biznesu

Ostatnio edytowane przez Shori : 23-03-2018 o 11:43.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 18-02-2018, 09:55
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Zachęcam do wykonywania makijażu permanentnego. Efekt jest naprawdę bardzo ciekawy. Polecam wybrać się w tym celu do Vici Clinic w Krakowie. Kolory nie blakną, bardzo fajnie taki makijaż prezentuje się w wielu różnych sytuacjach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 24-02-2018, 10:56
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Wszystkim polecam makijaż permanentny, dzięki któremu oszczędzam codziennie rano mnóstwo czasu. Trzy miesiące temu zrobiłam sobie kreski na powiekach i brwi w Vici Clinic w Krakowie. Pan Krzysztof używał w tym celu urządzeń i produktów marki Biotek. Efekt jest lepszy niż sobie to wyobrażałam. No i nie ma czego się bać - nic nie boli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 19-06-2018, 16:15
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Pewnie, że to dobry pomysł a przy okazji ogromna wygoda Grunt to znalezc dobrą linergistkę, która wydobędzie to co najlepsze Ja ze swojej strony polecam serdecznie Dominikę z salonu Jest Pięknie w Warszawie. Robiłam u niej brwi i usta - w obu przypadkach efekt końcowy wyszedł super
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.