kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-09-2019, 13:07
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Medycyna estetyczna - dużo to kosztuje?

Macie jakieś rozeznanie?
Jestem ciekawa czy takie zabiegi medycyny estetycznej dużo kosztują.
Nawet poszperałam trochę w internecie i tutaj https://saywowclinic.pl/cennik/ znalazłam cennik.
Nie wiem co myśleć, bo nie mam punktu odniesienia.
Czy to są wysokie ceny?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-01-2022, 11:09
eRzecznik Dermedik eRzecznik Dermedik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 127
Domyślnie

Jeśli chodzi o wybór kliniki medycyny estetycznej to serdecznie zapraszamy do zapoznania się również z naszą ofertą Dermedik mieszczącej się w Krakowie http://www.dermedik.pl/laseroterapia...em-lightsheer/ ponieważ zajmujemy się tego typu zabiegami od lat. Mamy najlepszy sprzęt oraz specjalistów. Jednocześnie jesteśmy autoryzowanym gabinetem depilacji laserowej posiadając najważniejsze certyfikaty. Mamy nadzieję, że będziemy w stanie pomóc i zadbamy o jak najlepsze efekty końcowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 19-01-2022, 21:54
Ona_90 Ona_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 157
Domyślnie

Medycyna i dermatologia estetyczna nie są na pewno tanimi gałęziami medycyny. Są też jednak takimi, w których nie ma co oszczędzać, bo jest to jednak duża ingerencja medyczna w nasze ciało. Przed zdecydowaniem się na jakąś konkretną klinikę należy zrobić porządny i rzetelny reaserch. Warto też opierać się na opiniach ludzie, którzy już są tam pacjentami. Ja bardzo cenię, sobie Dermoklinikę z Łodzi (dojeżdżam tam z innego miasta) https://www.dermoklinika.pl/ zerknijcie koniecznie na ich stronę internetową, zapoznajcie się z nią. Ja jestem pewna, że znajdziecie u nich coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-01-2022, 06:23
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Zależy jaki zabieg, ale moim zdaniem nie ma co oszczędzać, bo później można cierpieć całe życie przez powikłania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-01-2022, 11:51
Radek01246 Mężczyzna Radek01246 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 1
Domyślnie

Nie za bardzo wiem które zabiegi są naprawdę warte uwagi. Mnie interesuje plastyka nosa warszawa ale nie dość że nie wiem kto coś takiego wykonuje to jeszcze nie wiem czy taki zabieg jest bezpieczny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 01-02-2022, 22:20
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Wszystko zależy od tego co w naszym wyglądzie nam przeszkadza, co się chce poprawić. Ja też byłam niezadowolona z mojego kształtu nosa i zdecydowałam się na korektę. To już operacja plastyczna ale trafiłam w dobre ręce, do dr Żukowskiej w Łodzi. Pani doktor posiada ogromne doświadczenie i dzięki niej cały zabieg przebiegł bez problemów a efekt przerósł moje oczekiwania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 24-02-2022, 10:59
eRzecznik Dermedik eRzecznik Dermedik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 127
Domyślnie

Szukając pomocy w zakresie zabiegów medycyny estetycznej w zakresie mezoterapii igłowej, liposukcji, czy również depilacji laserowej to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kliniki Dermedik w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na profesjonalizm obsługi, dobre ceny i skuteczność działania niezależnie od miejsca depilacji. Na stronie http://www.dermedik.pl/ dowiedzie się więcej odnośnie naszego zakresu usług. Jednocześnie nasz Instytut Dermedik został autoryzowanym gabinetem depilacji laserowej!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-03-2022, 13:08
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

Też mam kilka operacji zaplanowanych natomiast zastanawiam się jak jest się ubranym podczas operacji czy przy wszystkich operacjach obowiązuje fartuch i czepek czy jak to wygląda od czego zależy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 20-04-2022, 15:04
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Myślę, ze ceny są bardzo zróżnicowane. To prawda, ze w niektórych salonach powodują zawrót głowy ale nie wszędzie jest drogo. Ja chodzę do Magicznej Kliniki, tu nie przepłacam a zawsze wychodzę bardzo zadowolona super lekarze, niskie ceny, pełen profesjonalizm.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-05-2022, 08:40
aburas Mężczyzna aburas is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 6
Domyślnie

To jeszcze zależy od tego jakie zabiegi Cie konkretnie interesują. Możesz sobie wejść na strone gabinetu https://drzazgaclinic.pl/medycyna-estetyczna/ oni mają tutaj wypisane wszystkie rodzaje zabiegów wraz z cennikiem więc będziesz mieć jak sobie wszystko fajnie porównac. Pozdrawiam i mam nadzieję, ze mój wpis okazał się pomocny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.