kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-11-2019, 19:04
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie Dom seniora

Moja babcia coraz częściej wspomina o domu seniora. Uważa, że ma już swoje lata, coraz gorzej sobie radzi z codziennymi czynnościami i chciałabym odpocząć oraz mieć opiekę zdrowotną przez cały czas. Na początku nie chciałam się zgodzić na to rozwiązanie, ale widzę, że babcia nie odpuści i w końcu sama sobie coś znajdzie. Dlatego postanowiłam jej pomóc. Przejrzałam wiele ofert domów seniora i jak na razie najbardziej podoba mi się ta http://goldental.pl/ Co o niej sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 13-11-2019, 12:38
miska91 miska91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 154
Domyślnie

Moja mama też chce zamieszkać w domu spokojnej starości gdy już nie będzie w stanie się sobą zająć. Początkowo byłam przeciwna, ale później doszłam do wniosku, że sama też tak zrobię na starość
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-11-2019, 12:09
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Ja też chcę na starość zamieszkać w domu seniora. Uważam, że to bardzo dobre miejsce dla osób starszych. Trzeba tylko dokładnie sprawdzić ofertę i opinie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-11-2019, 14:47
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

Ja bym nie mogła oddać bliskiej osoby do domu spokojnej starości, ale rozumiem osoby, które się na to decydują. Moja sąsiadka sama, z własnej woli przeprowadziła się do domu seniora bo stwierdziła, ze tam jej będzie lepiej. Grunt to sprawdzić dokładnie ofertę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-11-2019, 14:19
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Wiesz w życiu różnie bywa. Teraz mówisz, że nigdy byś nie oddała kogoś bliskiego do domu seniora a życie samo zweryfikuje. Moja ciocia np. musiała umieścić męża w domu spokojnej starości, bo zachorował bardzo poważnie i sama sobie z nim nie mogła poradzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-11-2019, 14:47
neverful neverful is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 2
Domyślnie

siemka witam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-11-2019, 18:51
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Otóż to, czasem inaczej się planuje, a potem życie te plany weryfikuje. Dobrze jak coś wiedzieć, że są takie miejsca jak http://domseniora24.pl/ , w których seniorzy czują się dobrze i bezpiecznie. Mają towarzystwo, opiekę, pomoc medyczną. Wszystko co potrzeba. Ważne, że atmosfera jest bardzo dobra, można tam zawsze liczyć na wsparcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 19-11-2019, 13:52
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Moja mama aktualnie przebywa w domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu . Wybór ten okazał się doskonały, wprost kapitalny. Mama ceni sobie przede wszystkim domową i rodzinną atmosferę, jaka panuje w tym miejscu. Do tego dochodzą komfortowe warunki i całodobowa opieka życzliwego personelu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-11-2019, 15:23
romek33222 Mężczyzna romek33222 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 3
Domyślnie

Teraz takich domów seniora wszędzie jest bardzo dużo.To na pewno jest bardzo dobrze.
__________________
http://wez-pozyczke.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 19-11-2019, 16:21
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja też jestem za domami seniora. Moi dziadkowie od dwóch lat mieszkają w domu seniora pod Poznaniem i są bardzo zadowoleni. odwiedzamy ich dwa razy w tygodniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.