kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 21-12-2014, 15:08
afrodytka afrodytka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 12
Domyślnie

Moim zdaniem bardzo ładnie prezentują się w kuchni eleganckie kafelki kamieniopodobne wraz z dodatkami, np. dekoracjami szklanymi. Chodzi mi m.in. o takie płytki jak w swojej ofercie ma My Way Paradyż.

Cytat:
Dekoracje szklane by My Way - stworzone zostały w taki sposób, aby zachwycać wyrazistymi kolorami i pięknymi wzorami, wykonanymi w technologii druku cyfrowego na szkle.

Na początek warto w ogóle zapoznać się z poradami, m.in. jakie płytki ceramiczne wybrać http://www.myway-paradyz.com/porady/...k-ceramicznych - na pewno niektórym z was przydadzą się takie informacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 22-12-2014, 11:25
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Fajnie to wygląda, ale trzeba umieć to ułożyć. Cała sztuka na tym polega właśnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 24-12-2014, 19:46
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Haczyki na szmatki z bohaterami kreskówek są spoko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 26-12-2014, 12:14
EIzyda2038 EIzyda2038 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 8
Domyślnie

To już szybciej kolorowe magnesy na lodówkę jak dla mnie :P A co do dodatków do kuchni jest ich mnóstwo- od ozdobnych pojemniczków na przyprawy przez klimatyczne antyramy z owocami po firanki z motywami kuchennymi...Ja lubię taki domowy klimacik
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 29-12-2014, 20:32
Zuza Zuza is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 54
Domyślnie

Magnesów nie lubię, bo mam ładną lodówkę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 31-12-2014, 20:53
monia monia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 46
Domyślnie

bardzo podobają mi się dodatki do kuchni w Home and You. Wszystkie ściereczki w kuchni mam kupione w tym sklepie. Bardzo fajne jest też zastawa kuchenna czy różnego rodzaju pojemniczki kuchenne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 06-01-2015, 18:02
InterKaitlin97 InterKaitlin97 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 11
Domyślnie

mi na przykład podobają się lodówki z naklejką na przykład wielkim zegarem z Anglii, jak jest wszystko stylowo dopasowane w kuchni, to wygląda to bajecznie do tego lubię na ścianie taki mini ogródek - kilkanaście powieszonych donic z różnymi przyprawami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 29-01-2015, 10:08
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Ostatnio widziałam bardzo fajne projekty, w których to wygląd kuchni wzbogacony jest o takie szkła lakierowane. Efekt jest naprawdę bardzo fajny. Możecie to zobaczyć na stronie http://glasshouse.com.pl/oferta/szklo-do-kuchni . Jeżeli kogoś ta strona zainspiruje to chciałabym zobaczyć gotowy projekt Bo szczerze mówiąc sama się zastanawiam czy czegoś takiego nie zrobić w swojej kuchni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 18-02-2015, 17:14
Zuza Zuza is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 54
Domyślnie

Lodówkę to mam bez naklejek )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 19-03-2015, 11:32
Lojka Lojka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Ja też mam bez naklejek moją lodówkę ale chyba właśnie z tego powodu, że mam jeszcze małe dzieci i po prostu no wiecie jeszcze nie są na tyle duże by naklejać na nie jakieś naklejki hihi Jeśli o mnie chodzi to u mnie dodatek do kuchni to zawsze jest jakiś taki kwiatek specjalny i wyszukany właśnie na parapet
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.