kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 02-05-2013, 11:38
nowa nowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Posty: 12
Domyślnie Pożyczka na mieszkanie

Do którego banku udać się po kredyt na zakup mieszkania? Proszę przedstawić opinie o waszych bankach, gdzie zaciągaliście kredyty hipoteczne. Na innym forum kilka osób pisało dobre opinie o deutsche banku, chodzi o ofertę kredyt pod tym linkiem - czy znacie ten bank? będę wdzięczna za porady w tej kwestii. Nie wiem na jaki bank się zdecydować, a mam już fajne mieszkanko znalezione
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 16-05-2013, 11:58
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

Ciężka sprawa. Gdy ja organizowałam kredyt i przeprowadzałam się do nowego mieszkania (z przeprowadzki Kraków), skorzystaliśmy z Euro Banku, ale to było dawno i od tego czasu pewnie sporo się pozmieniało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-05-2013, 02:34
Basiencja Basiencja is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2013
Posty: 68
Domyślnie

Ja brakującą do kupna mieszkania kwotę zdobyłam w Lombardzie na Złotej w Warszawie. Załatwili szybko i po dobrej cenie pod zastaw. Dali dogodne warunki i nie zadawali tylu trudnych pytań co banki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 10-08-2013, 16:02
aga2244 aga2244 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Posty: 6
Domyślnie

Ja będę składać wniosek o kredyt z dopłatą w ramach programu Mieszkanie dla młodych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-11-2013, 08:56
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

Bardzo ciekawym rozwiązaniem było dofinansowanie do kredytu rodzina na swoim - obecnie zastąpił ten program nowy : ,,Mieszkanie dla młodych". Można w jego ramach dostać duży zastrzyk finansowy w przypadku budowy nowego domu albo też kupna mieszkania w stanie deweloperskim. WIele osób decyduje się na to rozwiązanie tak więc warto z niego skorzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 06-12-2013, 15:20
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Jak tak czytam to cieszę się, że ominęło mnie branie jakiegokolwiek kredytu na mieszkanie, bo zupełnie się na tym wszystkim nie znam, a perspektywa spłacania pożyczki przez kilkadziesiąt lat napawa mnie przerażeniem!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 02-06-2014, 09:39
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

A moim zdaniem bardzo ciężko jest doradzić konkretny bank - obecnie banki niechętnie udzielają kredytów tak więc często bierze się ten, który już zdecyduje się nam przyznać taki kredyt. Wiecie, że obecnie trzeba mieć już 5 % wkładu własnego w przypadku zakupu mieszkania a od roku 2015 10% ?
Zerknijcie sobie na to porównanie: http://www.comperia.pl/kredyty - znajduje się tam dobra strona, która porówna Wam oferty wszystkich banków w tym zakresie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 03-06-2014, 23:31
LibbiePl97 LibbiePl97 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 8
Lightbulb

Mnie też przerażała myśl, że będziey spłacać kredyt na dom chyba do końca życia, ale mimo starań żeby obyć się bez kredytu to niestety realne nie było i kredyt jest ale to jeszcze w tym programie mieszkanie dla młodych.

____________________
Wyciągamy do Ciebie rękę http://pielegnacja.soup.io/ wejdż!

Ostatnio edytowane przez LibbiePl97 : 25-09-2014 o 16:02.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 20-07-2014, 19:37
upadla upadla is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 2
Domyślnie

Zanim weźmiesz.... 5 razy się zastanów. Ja niestety jestem na etapie upadlości konsumenckiej. Po prostu frank i namolność banków mnie zabiło.

Wszyscy tylko wrzeszczą bierz pożyczkę, stać Ciebie! Czy naprawdę dziewczyny nas stać?
Fakty o nas są następujące. Prywatne zadłużenie Polaków, dzieki nieodpowiedzialnej polityce kredytowej bankow wynosi... 871 435 000 000 zł!!!

Prowadze teraz z www.antydlug.pl przeprowadzenie upadłość konsumenckiej. Wam natomiast radzę bardzo rozsądne przyglądanie się kto proponuje nam super pożyczkę (pamietajcie RRSO!!!) i czy nas stać!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-07-2014, 17:50
SELMA75 SELMA75 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 12
Thumbs up

Ani przez chwilę nie żałuję kredytu na mieszkanie. Przede wszystkim ze względu na dziecko, które nie "tuła" się po wynajmowanych mieszkaniach. Kredyt spłacam od 3 lat i rata wraz z czynszem + prąd jest niższa o ok. 100 zl od czynszu który płaciłam za wynajem. A wynajmowałam długo (prawie 10 lat) od 3 różnych osób.

____________________
To chodzi o niskie ceny http://pelnesiatki.blox.pl/html widzisz mamy rację!

Ostatnio edytowane przez SELMA75 : 26-11-2014 o 16:41.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.