kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-02-2008, 11:53
happyslim happyslim is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Posty: 4
Domyślnie bezpieczne odchudzanie

wszystkich, ktorzy sa w trakcie lub tez planuja odchudzanie, chcialabym namowic do konsultacji ze specjalista. najbezpieczniejsza dieta jest taka, ktora dostosowana jest do indywidualnych wymagan organizmu i nie powoduje wycienczenia, a na pewno do grona takowych nie mozna zaliczyc roznych cu-diet publikowanych w kolorowych czasopismach.. z tego wzgledu i w trosce o zdrowie, radze udac sie na wizyte do lekarza. na stronie odchudzanie.org.pl znajdziecie baze teleadresowa lekarzy, ktorzy na pewno nie odmowia pomocy! pozdrawiam i zycze rozsadnych decyzji w dziedzinie odchudzania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-05-2010, 21:03
gipsy gipsy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Posty: 9
Domyślnie

Hmm, ja to sama się odchudzam raczej i wspomagam zabiegami w gabinecie kosmetycznym na cellulit i ujędrnienie ciała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-10-2012, 17:33
SylwiaRUCIAK's Avatar
SylwiaRUCIAK SylwiaRUCIAK is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2012
Miasto: W-wa
Posty: 6
Thumbs up NISKIE WĘGLOWODANY. Potwierdzam. *****

__________________________________________________ ____________________
Zgrabna sylwetka to w 90% właściwe tzw. RACJONALNE ŻYWIENIE ! ♥♥♥♥♥

P. S. Odzysk energii z tłuszczu jest trudny i wolny, dlatego mamy otyłość...

__________________________________________________ ____________________

Ostatnio edytowane przez SylwiaRUCIAK : 18-04-2013 o 13:42.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-04-2013, 12:03
nowa nowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Posty: 12
Domyślnie

Najważniejsze to unikać słodyczy i przede wszystkim uprawiać jakiś sport kilka razy w tygodniu. Nie trzeba stosować żadnych suplementów diety czy zabiegów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 04-07-2013, 10:01
olgapod olgapod is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 1
Domyślnie

ja słyszałam już wiele dobrego o dietach układanych przez dietetyczkę i dostosowaną do swoich potrzeb. zapewne jako lekarz, będzie nam radzić, byśmy się odchudzali powoli ale bezpiecznie. jak dla mnie to może być najskuteczniejsza dieta, która nie przyniesie efektów jo jo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-07-2013, 17:43
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

Moim sprawdzonym sposobem na odchudzanie jest siłownia. Muszę powiedzieć, że odkąd zaczęłam chodzić na http://www.spa.wroc.pl/silownia-spa.html ze wskaźnika BMI 28 zrobiło mi się 21 Wyglądam o niebo lepiej no i mam zdecydowanie lepsze samopoczucie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-10-2013, 21:18
cichawoda cichawoda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Posty: 23
Domyślnie

ja ostatnio dużo poczytałam na stronie http://www.sposobyodchudzania.pl/ gdzie ciekawie opisane są składniki i skuteczność odchudzania... i jak się okazuje najlepszym sposobem jest trening i dobrze dobrana suplementacja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-10-2013, 18:17
cichawoda cichawoda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Posty: 23
Domyślnie

Lepiej jest stosować dietę niż się głodzić. Diety są przeważnie zaplanowane przez ludzi, którzy się na tym znają więc nie zaszkodzimy sobie. Głodzenie się i odchudzanie na własną rękę jest niebezpieczne, pojawiają się zaburzenia odżywiania, bulimia itp. ja ostatnio dużo poczytałam na stronie http://www.sposobyodchudzania.pl/ gdzie ciekawie opisane są składniki i skuteczność odchudzania... i jak się okazuje najlepszym sposobem jest trening i dobrze dobrana suplementacja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-01-2014, 13:36
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Zgodzę się ze wszystkim, co jest zawarte w pierwszym poście, jeśli odchudzanie, to tylko racjonalne, przy wsparciu eksperta w tej dziedzinie. Każdy z nas jest inny, a ogólnodostępne diety nie uwzględniają różnic między ludźmi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-01-2014, 11:43
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

A może czasem trzeba pomyśleć czemu tyjemy, a nie od razu katować się dietami Nie wiem, czy zdajecie sobie z tego sprawę, ale przemianę materii silnie mogą nam obniżać kamienie kałowe, które powstają z resztek pokarmowych w naszym jelicie grubym. Niestety, rozkładając się mogą one wydzielać do naszego organizmu toksyny, co sprzyja powstawaniu chorób Pewnie myślicie więc, czy jest jakiś sposób na oczyszczanie organizmu z toksyn? Bardzo popularna ostatnio robi się znana na zachodzie hydrokolonoterapia, która polega na płukaniu jelita grubego. Dzięki temu możemy pozbyć się złogów, ale także zapobiec różnym chorobom i przywrócić przemianę materii do normalnego, wyregulowanego stanu
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:49.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.