kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-11-2018, 07:10
julplac julplac is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 2
Domyślnie innowacje

Cześć, słyszeliście o czymś takim jak dotacje na innowacje ? Nie ukrywam, zaciekawiło mnie to, bo bardzo przydała by mi się w firmie taka dotacja. Czy ktoś z Was uzyskał takie dofinansowanie?

Ostatnio edytowane przez julplac : 12-11-2018 o 10:15.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 13-11-2018, 20:30
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Firmę warto rozwijać ale faktycznie niektóre innowacje wymagają sporych nakładów finansowych. Ja zastanawiam się nad wprowadzeniem aplikacji https://www.mysocialseller.com/ na stronę swojego sklepu internetowego. Apka ta to nic innego jak chatboot, który pomaga w kontaktach z klientami. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 11-12-2018, 14:03
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Czy uważacie, że umieszczenie infokiosku w centrum kongresowym to innowacja? Co zrobić, żeby zmienić oblicze miasta i zaciekawić turystów? Czy infokioski, o których czytałam tutaj https://epolka.pl/jak-dziala-komu-pomaga-infokiosk/ będą odpowiednie? Korzystaliście z nich kiedyś?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-12-2018, 09:28
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

W dzisiejszych czasach innowacyjność jest pożądana, bo pokazuje, że jesteśmy nakierowani na rozwój.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-06-2019, 14:23
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

Prowadzenie własnej firmy, szczególnie związanej z przemysłem, wymusza konieczność wprowadzania nowoczesnych rozwiązań. Na liniach produkcyjnych bardzo przydatne są urządzenia kontrolno pomiarowe np takie jak test nir . Bardzo czułe analizatory nir oferuje firma Industa, która specjalizuje się w produkcji i wdrażaniu aparatury pomiarowej. Firma działa od wielu lat w branży, dlatego swoim klientom oferuje tylko najlepsze rozwiązania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 08-07-2019, 15:01
janosik Mężczyzna janosik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 18
Domyślnie

Ciekawa nazwa...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 13-11-2019, 11:12
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Finansowanie przez dotacje to jedno z podstaw działalności UE. Jest to ogromne wsparcie dla lokalnych przedsiębiorstw. Dotacje to nie tylko środki finansowe, ale również różnorodne ulgi, co dokładniej opisano tutaj, link. Możecie się stąd dowiedzieć jak uzyskać taką dotację i na jakie cele, może być ona przeznaczona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-12-2019, 18:57
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Obecnie wiele firm z różnych branż stosuje nowoczesne technologie. Potrafią one usprawnić wiele prac i wiele z nich przyspieszyć, Jedną z bardziej znanych i coraz bardziej powszechnych jest bez wątpienia druk 3D. Przedmiot, który nas interesuje trzeba najpierw wymodelować. Jak to się robi i na czym to wszystko polega dowiesz się ze strony http://bip-i.pl/modelowanie-3d/ . Ten artykuł zawiera wiele cennych wiadomości e tym temacie, z którymi warto się zapoznać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 31-07-2020, 19:59
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 383
Domyślnie

Każda firma, która chce istnieć na rynku musi inwestować w nowoczesne rozwiązania. Jeśli Wasza firma opiera się na pracy z różnymi aplikacjami i systemami to zastanówcie się nad sprawdzeniem ich wydajności i bezpieczeństwa. Różnorodne testy oprogramowania oraz aplikacji przeprowadzają fachowcy z firmy soflab. Na stronie https://soflab.pl/ znajdziecie dokładny opis ich usług.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 22-11-2020, 09:21
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 332
Domyślnie

Dokładnie, zgadzam się ze stwierdzeniem że trzeba inwestować w nowoczesne rozwiązania. Przy obecnej konkurencji w każdej branży nie można pozwolić sobie na zostanie w tyle. Mnie bardzo zainteresował temat Voicebot Hellobot . To oprogramowanie, które za pomocą mowy naturalnej można porozumiewa się z konsumentem. Może on śmiało zastąpić człowieka w obsłudze telefonicznej naszych klientów. Dla mnie to bardzo ciekawe rozwiązanie, nad którym coraz poważniej się zastanawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.