kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 11-01-2020, 22:52
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Początek takiego wieczoru to wydaje mi się, że należy rozpocząć w domu. Wtedy wiadomo mała imprezka, trochę jedzenia i alkoholu, no i dobra zabawa. A no i oczywiście balony, girlandy i wstążki i tego typu elementy z https://godanparty.pl/ należy się zaopatrzyć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 28-01-2020, 09:51
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Można i tak, chociaż z mojego doświadczenia wynika, że imprezowiczki wolą spotykać się od razu na mieście.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 12-02-2020, 12:06
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Na pewno przydadzą się Wam również jakieś fajne akcesoria na wieczór panieński. Spory wybór takich gadżetów widziałam ostatnio w sklepie internetowym http://happenings.pl/dekoracje-na-wieczor-panienski. Polecam więc się tam rozejrzeć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 12-02-2020, 12:44
wiesławaaa wiesławaaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 6
Domyślnie

Na początku to pewnie w domu, będzie trzeba się odpowiednio przygotować. A później do klubu żeby już porządnie zaszaleć. W tym celu właśnie bym odradzała Boss exclusive club w Rzeszowie. Tam nie ma co szukać, drogo i muzyka z lat 50-tych albo i lepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 21-02-2020, 19:04
Fei6fue Fei6fue is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1
Domyślnie

najważniejsze to brac pod uwage młodą.
-
Jak zdobyć pozwolenie na broń kolekcjonerską
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 30-03-2020, 18:53
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

Jakie prezenty kupujecie na wieczór panieński? Moja znajoma wychodzi za mąż w lipcu i zastanawiam się nad zamówieniem dla niej feromonów z świat-feromonowdesire.pl. Myślicie, że sprawdzą się jako prezent? Z tego co wiem często kupuje się też gadżety erotyczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 03-04-2020, 10:14
Weronika2405 Weronika2405 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 52
Domyślnie

Jeśli we Wrocławiu, to jest taki fajny hostel z rowerami, nie pamiętam jak się nazywa, ale mają przystepne ceny. Podziwiam trochę za poziom organizacji, bo ja zaprosiłam zaledwie parę dziewczyn do siebie do domu i zamówiłam catering eventowy od Margaret. Co prawda i tak skończyło się na mieście... Ale wcześniej dobrze zjadłyśmy ;p
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 19-04-2020, 14:01
klaxx klaxx is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 86
Domyślnie

Cytat:
Napisał Weronika2405
Jeśli we Wrocławiu, to jest taki fajny hostel z rowerami, nie pamiętam jak się nazywa, ale mają przystepne ceny. Podziwiam trochę za poziom organizacji, bo ja zaprosiłam zaledwie parę dziewczyn do siebie do domu i zamówiłam catering eventowy od Margaret. Co prawda i tak skończyło się na mieście... Ale wcześniej dobrze zjadłyśmy ;p

nas było co prawda tylko kilka najbliższych koleżanek ale i tak nie odważyłam się na samodzielne gotowanie, bałabym się że je otruje przez przypadek xddd zamówiłąm z margaret i wszystkie byłyśmy zadowolone. podobnie jak u ciebie również skończyło się na mieście, ale przynajmniej obyło się bez stresów odnośnie gotowania xdd
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 23-04-2020, 13:52
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Jakie atrakcje na takich wieczorach najbardziej lubicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 13-05-2020, 11:35
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Mojej siostrze zaplanowaliśmy wieczór panieński na tatku. Było super. Polecam wam taką opcję. Możecie taki statek wynająć party boat obaczcie na stronę bo tutaj jest ciekawa oferta. Polecam serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.