kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 30-05-2020, 21:03
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

Dla mnie liczy się przede wszystkim wygoda, chociaż powiem wam szczerze że ostatnio na wygląd butów sportowych też nie ma co narzekać. Mają ciekawy design, najróżniejszą kolorystykę - przez co każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Poza tym, co zresztą najważniejsze - takie buty są bardzo wygodne i sprawdzą się podczas całego dnia, bez konieczności używania dodatkowych wkładek czy po prostu wymiany na inny model.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 03-06-2020, 20:48
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Może ktoś z Was szuka idealnej hurtowni, dzięki której będziecie mogli nabyć dla swojego sklepu i swojej firmy ciekawego asortymentu? Jeśli tak, to powinniście zerknąć sobie na stronę https://butycentrum24.pl/ na której znajdziecie bardzo ciekawą ofertę. Skorzystajcie z niej, bo mają produkty naprawdę ciekawej jakości, które będziecie mogli przedstawić swoim klientom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 04-06-2020, 22:55
klaxx klaxx is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 86
Domyślnie

Ja butki kupiłam sobie ostatnio na velpa.pl. DO tej pory kupowałam tam tylko sukienki, ale czas poszerzyć horyzonty haha
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 19-06-2020, 14:06
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Buty to wiadomo, powinny być wygodne i odpowiedniej jakości. Ja jak to kobieta, lubię mieć też wybór. Często właśnie w takich internetowych sklepach jak https://sneakerstudio.pl/ , oferta jest o wiele większa i ciekawsza. W tym sklepie sportowe buty to każdy bez problemu wybierze. Zwrot w ciągu 30 dni jest darmowy, wysyłka gratis od 150 zł. Nic tylko wybierać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 25-06-2020, 17:04
solon.upton solon.upton is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 4
Domyślnie

Gdzie polecacie zamawiać sportowe obuwie? Zależy mi na czymś wygodnym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 03-07-2020, 13:09
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Pamiętaj tylko o podstawowych zasadach dobierania butów do rodzaju stroju. Inne bowiem powinny być do długiej sukienki, a inne do krótkiej. Jeśli szukasz porad w tym zakresie, kliknij tutaj i poznaj kilka najważniejszych zasad, które pozwolą ci uniknąć modowej wpadki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 08-07-2020, 13:01
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Jeśli lubicie stroje sportowe, to dobrym wyborem będą Espadryle. Zobaczcie tu https://www.butyraj.pl/pol_m_Buty-Da...dryle-744.html Duży wybór wzorów i kolorów. Mi bardzo się spodobały espadryle damskie ażurowe szare. Są bardzo eleganckie jak na buty sportowe. A i ceny promocyjne.

Ostatnio edytowane przez szalona : 14-07-2020 o 18:03.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 20-07-2020, 08:57
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Wiadomo, przecież od tego, jakie buty wybierzecie, będzie zależał Wasz komfort na co dzień. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byscie zajrzeli do https://butymodne.pl/trampki-damskie-c87981.html i pomyśleli o takich trampkach. W ostatnich latach to bardzo modna rzecz, więc podejdźcie do tematu w sposób racjonalny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 21-07-2020, 15:32
olek221 olek221 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 30
Domyślnie

Do butów zdecydowanie zalecam wkładek do butów. Sam korzystam regularnie, nawet kupiłem ortopedyczne wkładki dla dzieci warszawa mojemu 8 letniemu synowi, żeby wyrównać jego deformacje stóp.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 24-07-2020, 10:22
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Obecnie sklepów z butami w Internecie jest bardzo dużo. Ale niestety nie każde buty są warte zakupu a tym samym noszenia. O ile z butami na wiosnę czy zimę nie mam problemu to na lato już tak. Znalezienie wygodnych sandałów, które nie poranią stóp to wyczyn. Na https://inmotion.pl/pol_m_sandaly-Crocs-233.html dostępne są oryginalne Crocs i z tego co wiem to sportowe obuwie. I wydają się bardzo wygodne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.