kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-06-2021, 23:38
Kamilla36 Kamilla36 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 138
Domyślnie Jak poprawić kondycję włosów?

WItajcie. Przyszło lato i kondycja moich włosów mocno się pogorszyła mimo standardowej pielęgnacji. Olejuję je, nakładam odżywki, robię maski a efekt bardzo średni. Możecie podpowiedzieć jak dbać o włosy wysokoporowe na co dzień i w tak upalne dni?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-06-2021, 00:21
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Mi bardzo pomogły dermokosmetyki od firmy Klorane na bazie masła magowego. Po nich włosy stały się miękkie, odżywione, pełne blasku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-06-2021, 14:48
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Ja bardzo długo szukałam preparatu który mi pomoże. Włosy ukłądały się trudno, puszyły i też nie pomagało olejowanie ani inna pielęgnacja. Koleżanka poleciła mi produkty od klorane, które faktycznie mi pomogły. Te na bazie masła mangowego są bardzo spoko, ale kompletny sztos to te z masłem Cupuacu - spróbuj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-06-2021, 14:59
bebe56 bebe56 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 119
Domyślnie

Zdecydowanie dermokosmetyki kolarne są warte uwagi. Te z masłem mangowym ślicznie pachną i dają świetny efekt. Najlepiej stosować wszystkie produkty z serii na raz - to daje najlepszy i najszybszy efekt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 25-06-2021, 15:06
Kamilla36 Kamilla36 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 138
Domyślnie

Wow - kosmetyki tej firmy zapowiadają się super, na pewno spróbuję tych z poleconych przez Was serii - zacznę od tych z masłem mangowym <3
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 01-07-2021, 19:22
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 373
Domyślnie

Zdecydowanie kondycję włosów można poprawić przez stosowanie odpowiednich kosmetyków. Tylko zwracajcie uwagę na składy, bo to ma duże znaczenie. Na poprawę kondycji włosów pomoże seria Density Collection Grzegorz Duży. Szampon wzmacniający, a przede wszystkim odżywka regenerująca. Zobaczycie różnicę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-07-2021, 11:56
mariapietrzak19890 mariapietrzak19890 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 39
Domyślnie

Polecam wykonywać peeling skóry głowy raz w tygodniu. Do tego raz/dwa razy w tygodniu nakładać maskę do włosów, silnie nawilżającą i odżywczą. Natomiast oleje do włosów w zależności od tego jakie właściwości i działanie chciałaby Pani uzyskać. Jeżeli to nie pomoże to wtedy polecam wizytę u trychologa lub dermatologa.
Ja osobiście polecam maskę naturalną na bazie pokrzywy i rozmarynu. Nie tylko odżywia, ale także pobudza krążenie skóry głowy, co wpływa pozytywnie na wzrost nowych włosów i zapobiega wypadaniu.
https://sklep.alchemiaurody.pl/p576-...losow-art.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 27-10-2021, 09:53
pawciak pawciak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 143
Domyślnie

Dobra odżywka na pewno załatwi sprawę. U mnie na przykład super sprawdziła się hairmax odżywka do włosów, możesz sobie też spróbować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 29-10-2021, 15:03
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

ja mogę polecić szampon z czarnej rzepy bez sls. Myje nim skórę głowy co dwa dni, używam też maski zamiast odżywki i raz w miesiącu olejuje włosy olejem migdałowym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 03-11-2021, 13:57
Ania2818's Avatar
Ania2818 Ania2818 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 192
Domyślnie

Najlepiej korzystać przede wszystkim z szamponów francuskuch. One wspaniale robią na zdrowie włosów!!!
_________________________-
Praca magisterska z Ekonomii
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.