kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 20-10-2017, 10:19
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Ja za to polecam skorzystanie z kosmetyków naturalnych. Jeśli chodzi o cerę problematyczną to wydaje mi się, że duży wpływ na nią ma nasz tryb życia. Wiecie ciągły pośpiech, stres, mało snu, przemęczenie odbijają się na naszym wyglądzie. Do tego codzienny makijaż, obciążanie skóry, zanieczyszczenia w powietrzu i masa chemii dostępnych dosłownie wszędzie też nie jest zbawienna dla naszej cery. Jeśli chodzi o naturalne kosmetyki to jakiś czas temu odkryłam firmę Naturativ. Marka ta jest marką polską co dla mnie jest dodatkowym atutem, bo lubię wspierać polską gospodarkę przez kupowanie, polskich produktów. Można ich znaleźć na https://www.naturativ.pl/ . Kosmetyki tej firmy posiadają certyfikat z NaTrue. Nie będę tłumaczyła co on oznacza, ale jak kosmetyk posiada taki certyfikat to znaczy, że bardzie już naturalny być nie może. To czy kosmetyki z ich firmy ci pomogą to nie wiem tego na 100 % na pewno nie zaszkodzą. Ale wiesz jak się mówi dla każdego co innego. Dla mnie one są kosmetykami bardzo dobrymi i mi się one sprawdzają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 20-10-2017, 18:39
ulKaa ulKaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 101
Domyślnie

ja jak sie okazało praktycznie cale zycie zylam w takiej nieswiadomosci, ze wystarczy krem, podklad i gotowa do wyjscia... brak odpowiedniej pielegnacji cery wywołał u mnie w wieku 31 lat tradzik ;/ masakra... no zle to wyglada. okazuje sie ze tych etapow wlasciwiej pielegnacji wiecorem jest tez wiecej ;/ tuatj pisza http://obk.pl/prawidlowa-pielegnacja...przeprowadzic/ nie tylko o demakijazu, ale i oczyszczaniu a pozniej nawilzaniu... robicie wieczorami tez wszystkie zabiegi? w moim wypadku chyba czas sie wreszcie ogarnac...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 05-11-2017, 18:06
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 939
Domyślnie

Jeśli chodzi o twoją cerę to wypróbowałabym olejek z pestek malin, poczytaj sobie o nim https://eapteka.pl/blog-porady/hit-k...-pestek-malin/ bardzo dużo właściwości pozytywnie oddziaływujących na skóre ma i super się sprawdza do cery problematycznej i wrażliwej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 20-11-2017, 17:34
furon Mężczyzna furon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 199
Domyślnie

Do cery problematycznej można też używać rose care bielendy, płyn micelarny 2w1 nie powinien podrażnić wrażliwej skóry a usuwa też nadmiar sebum i dokładnie oczyszcza, próbowałyście go używać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 06-07-2019, 14:20
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Cera a cera to różnica, więc też kosmetyk zupełnie inny może się sprawdzić, jak skóra jest bardzo sucha. Wiem, że krem witaminowy do ciała HB jest delikatny i nie podrażnia skóry. Po nim będzie ona nawilżona i jędrna. Naturalne kosmetyki jednak większości pasują.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 17-09-2019, 19:31
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Ja akurat z doświadczenia mogę polecić kosmetyki Novaclear. Świetnie sobie radzą z wymagającą i suchą cerę. Fajnie nawilżają, oczyszczają i wygładzają
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 30-09-2019, 14:17
manka11 manka11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 123
Domyślnie

Kosmetyki i pielęgnacja na co dzień to jedno, ale trzeba też koniecznie zadbać o swoje ciało po lecie. Skóra na pewno jest wysuszona po miesiącach opalania. Można się zapisać na zabieg z Restylane SkinBoosters https://www.restylane.com/pl/ Pozwoli to dobrze nawilżyć ciało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 10-10-2019, 20:34
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Cytat:
Napisał AndziaL
Ja akurat z doświadczenia mogę polecić kosmetyki Novaclear. Świetnie sobie radzą z wymagającą i suchą cerę. Fajnie nawilżają, oczyszczają i wygładzają

Ja uwielbiam ich kosmetyki- mówię tutaj konkretnie o serii Atopis! Są idealne dla mojej cery, która w końcu, dzięki nim odżyła!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 26-02-2021, 20:17
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

Co polecicie na trądzik ? Bo mam az buły ropne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 26-02-2021, 20:22
danka08 danka08 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 130
Domyślnie

Wiesz co wszystko zależy od tego jaki masz rodzaj trądziku, ja miałam na tle hormonalnym, lekarz jak przepisał mi belarę, antykoncepcję to po kilku miesiącach pozbyłam sie trądziku, jestem bardzo zadowolona ,bo nie mam ani dokuczliwego pms, ani bóli miesiączkowych jakie miałam wcześniej. No i ten trądzik, który był dla mnie zmorą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.