kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 22-02-2021, 10:47
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domyślnie

Gdyby ktoś potrzebował specjalisty ortopedy to polecam serdecznie to miejsce na ul. Broniewskiego 3 w Warszawie. Lekarz ortopeda przeprowadzi profesjonalne operację oraz zajmie się rehabilitacją. Centrum medyczne w którym przyjmuje jest dobrze wyposażone w nowoczesne sprzęty medyczne, dzięki czemu wykonacie tam badanie TK oraz MR. Naprawdę warto im zaufać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 24-02-2021, 10:15
osinski.jane osinski.jane is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 4
Domyślnie

Teraz bardzo łatwo gotować zdrowo i smacznie, ponieważ jest ogromny wybór różnych produktów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 02-03-2021, 20:04
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

Ze swojej strony mogę wam polecić sklep Swojska Piwniczka gdzie znajdziecie szeroki wybór zdrowej, dobrej jakości żywności. Ja robię tutaj zamówienia od dłuższego czasu i nie mam żadnych zastrzeżeń, a dodam że należę raczej do wymagających klientów. Myślę, że ta oferta również wam przypadnie do gustu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 12-04-2021, 19:35
koj koj is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 47
Domyślnie

Od picia większej ilości wody, przed posiłkiem, po posiłku, pomiędzy, to taki pierwszy krok, ale bardzo ważny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 27-04-2021, 09:12
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 535
Domyślnie

Polecam wymienić częściowo swój sprzęt kuchenny. Ja kupiłam wolnowar CROCK-POT 7.5L CSC063X , więc gotuję teraz powoli, nie jem smażonych potraw co widzę już po swojej sylwetce, że efekty są.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 10-06-2021, 13:37
mentik mentik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 787
Domyślnie

Dla mnie zdrowe odżywianie jest bardzo ważne i staram się jeść jak najzdrowiej. Ostatnio bardzo posmakowała mi granola https://mojemusli.pl/blog/domowa-gra...rosty-przepis/ jest bardzo prosta w przygotowaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 11-10-2021, 13:26
Kazikdobry Kazikdobry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 566
Domyślnie

Cytat:
Napisał Witkowa
Na skoro już mowa o zdrowym odżywianiu, to co Waszym zdaniem jest zdrowsze -olejrzepakowy.com/bank-wiedzy]olej rzepakowy czy słonecznikowy[/url]? Jakiego oleju Wy używacie w Waszych kuchniach? Ja zazwyczaj używam oleju rzepakowego, zarówno na zimno, jak i na ciepło


Zdecydowanie wolę olej słonecznikowy. W zakupach pomocne internetowe delikatesy https://wuchta.pl/dostawa.html

Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 13-10-2021, 04:51
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Jeśli mowa o oleju to zobaczcie tu https://www.bee.pl/9115-oleje-oliwy-i-masla-klarowane Tu macie olej, oliwy i masło klarowane. Bezpieczne produkty które powinny znaleźć się w kuchni. Korzystając z tych produktów mamy pewność że nasze posiłki będą zdrowe i smaczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 13-10-2021, 10:44
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Ja popieram taki wybór. Ważna jest w życiu zdrowa dieta. Koniecznie o tym pamiętajcie.

_______________________________
profesjonalny program dietetyczny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 14-10-2021, 16:55
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Wiem, ze nie zawsze łatwo jest zadbać o zdrowe odżywianie. Wydaje się, że niby wystarczy kupić warzywa i owoce ale to nie tylko to. Trzeba też pamiętać o innych zdrowych i naturalnych produktach. Szukałam właśnie takich dla siebie bo chciałam bardziej zadbać o zdrowie. Przez przypadek trafiłam na https://www.sklephildegarda.pl/ , tam mają wiele zdrowych i naturalnych produktów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.