kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-08-2015, 13:34
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie Jak skutecznie i na długo nawilżać skórę?

Jak skutecznie i na długo nawilżać skórę?
Żeby sie nie łuszczyła?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-08-2015, 20:00
feniszka feniszka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 4
Domyślnie

Witaj to co mogę Ci polecić to jakieś nawilżające zele pod prysznic. Dodatkowo balsam lub masło do ciała. Najlepiej zakupić w drogerii bądź aptece.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 11-08-2015, 21:45
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Oleje, polecam oleje! Zwłaszcza kokosowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-08-2015, 12:23
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

Jeśli chodzi o natłuszczania skóry to warte uwagi są dermokosmetyki oraz specjalne preparaty natłuszczające dla atopików: na atopowe zapalenie skóry u dziecka czy dorosłego stosuje się właśnie takie kremy i emulsje i są wyjątkowo skuteczne.
W aptece Ci podpowiedzą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 14-04-2019, 11:13
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

No to na pewno warto abyś również sprawdziła kosmetyki konopne które również maja bardzo dobry wpływ na nasza skórę i jej odpowiednie nawilżenie. Dlatego jak znajdziesz chwilę wolnego to odwiedź sklep https://konopieizdrowie.pl w którym znajdziesz produkty od Annabis czyli jednego z najlepszych jeżeli chodzi o jakość i bardzo dobrą cenę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-04-2019, 11:51
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Wybieraj kosmetyki naturalne - jak na przykład żel aloesowy od Botame: https://www.doz.pl/apteka/p131452-Bo...nkcyjny_200_ml. Jest to kosmetyk uniwersalny do twarzy, ciała i włosów. Przede wszystkim świetnie nawilża i regeneruje skórę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-04-2019, 09:01
Roarrra Roarrra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 196
Domyślnie

No nie jest to nic skomplikowanego, najczęściej kobiety wybierają po prostu odpowiednie kosmetyki, kremy nawilżające. Ja codziennie takich używam i nie mam większego problemu już Sprawdzcie sobie naturalne, ekologiczne kosmetyki od https://creamy.pl Ostatnio wypróbowałam od nich genialne sera olejowe i musze przyznać, że świetnie się sprawdzają, zawsze koleżankom też je polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-06-2019, 10:44
WioLka34 WioLka34 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 54
Domyślnie

A czy macie jakieś sprawdzone środki na walki z infekcjami skórnymi? Co jakiś czas u mnie nawracają i już nie wiem co stosować. Poczytałam trochę na temat maści pimafucort ulotka i myślę, że to mogłaby być odpowiednia maść na moje problemy. Czy ktoś z Was może ją stosował?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 04-06-2019, 15:00
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Jak na skórze występują jakiekolwiek reakcje alergiczne to trzeba bardzo uważać przy dobieraniu kosmetyków. Szczególnie bardzo wrażliwa skóra musi być pielęgnowana dobrymi kosmetykami. Tu http://www.molpharma.pl/produkty/ekstrakt-konopny-cbd patrzyłam na konopne kosmetyki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 08-06-2019, 20:16
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 526
Domyślnie

To prawda, że trzeba bardzo uważać na to jakie kosmetyki się wybiera, szczególnie dla dziecka. Ja miałam problem z doborem kosmetyków do pielęgnacji skory synbka poniewaz ma skore bardzo wrazliwa. Pani w aptece poleciła mi atoperal - od czasu jak go uzywamy to skora jest bardzo dobrze wypielegnowana. Nie ma już zaczerwienieni, jest jedrna i gladka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.