kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 20-05-2014, 08:26
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 391
Domyślnie

Pytanie tylko, czy podgrzewanie jedzenia w mikrofali jest bezpieczne dla zdrowia. Miałam okazję przeczytać już parę artykułów o wywoływaniu substancji rakotwórczych podczas podgrzewania, dlatego też staram nie korzystać zbyt często z tego sprzętu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 01-09-2016, 12:31
Zadziornix Zadziornix is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Posty: 132
Domyślnie

Wydaje mi się, że teraz nie jest już tak jak piszesz, bo sprzęty są coraz lepsze. Wiadomo, że niczego nie powinno się używać w nadmiarze, ale od czasu do czasu jak najbardziej można.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 01-09-2016, 13:10
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Pewnie, że tak. Niektóre potrawy nawet lepiej podgrzać w mikrofalówce niż smażyć na patelni. Ja sama planuję zakup takiej kuchenki. Oglądałam już nawet na tej stronie: http://www.homebook.pl/produkty/kuchenki-mikrofalowe. To, co mi się na niej podoba to fakt, że można porównywać ceny sprzętów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 01-09-2016, 14:33
Buzzia2 Buzzia2 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 4
Domyślnie

Miktofalówka to podstawa teraz. Ja wszystko tak podgrzewam. Myślę, że ciężko by było jakbym jej nie miała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 06-09-2016, 11:14
MariaSC MariaSC is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 176
Domyślnie

Cytat:
Napisał Buzzia2
Miktofalówka to podstawa teraz. Ja wszystko tak podgrzewam. Myślę, że ciężko by było jakbym jej nie miała.

Dokładnie. W pracy korzystam z mikrofalówki dzień w dzień! Ostatnio jeszcze koleżanka wyhaczyła zupy Profi, które wystarczy podgrzać Palce lizać!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 06-09-2016, 13:34
Adelka8 Adelka8 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 4
Domyślnie

Nie wyobrażam sobie już życia bez mikrofalówki. Wszystko w niej przygotowuje. Cudowne urządzenie. Tak wiele rzeczy ułatwia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 18-08-2017, 12:27
Patrycja's Avatar
Patrycja Patrycja is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 17
Domyślnie

A czy ktoś z Was ma w swoich domach kuchenkę mikrofalową w zabudowie? Bo mamy teraz w domu rodzinnym remont, rodzice zdecydowali się na AGD w zabudowie i obecnie szukamy odpowiednich sprzętów. Zmywarkę, piekarnik, płytę i okap już mamy, teraz pora na mikrofalówkę. Myśleliśmy o tych - https://www.kernau.com/kategoria/got...-zabudowy.html, może ktoś z Was ma ten sprzęt u siebie w domu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 14-05-2018, 08:34
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

A ja nie mam mikrofalówki, wiem, że ludziom zazwyczaj służy tylko do podgrzewania jedzenia, nie mniej jednak to zależy ogólnie jak komu potrzebna, ja na przykłąd rzadko w domu coś odgrzewam no i w sumię robię. Najczęsciej jem na mieście albo zamawiam do pracy z Margaret z Wrocławia i tam jest takie pysznie jedzenie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 14-05-2018, 17:17
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Tak dużo osób pisze i mówi, że mikrofalówki to zło.. że jedzenie modyfikowane etc. Ja tam uważam, że wszystkiego powinniśmy używać z głową. Ważne by kupować sprawdzony sprzęt, nie taki za 5 zł z targu, tylko porządny np z allegro https://allegro.pl/kategoria/agd-wol...rofalowe-67417 . tam nawet sprzedawcę macie sprawdzonego, w razie kłopotów można spisać reklamację lub zwrócić zakupy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 07-07-2020, 10:44
ashley.terry ashley.terry is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 4
Domyślnie

Kuchenka mikrofalowa to jedno z najczęściej używanych urządzeń AGD w kuchni. Częste użytkowanie sprzyja powstawaniu typowych dla piekarnika czy płyty grzewczej zabrudzeń, dlatego warto wiedzieć jak wyczyścić mikrofalówkę https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/k...yscic-410.html, tak aby cieszyć się długotrwałością jej funkcjonowania i pracą bez zarzutów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.