kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-09-2014, 11:29
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie Jaki dobry hotel na konferencję w Krakowie

Cześć dziewczyny. Może któraś z Was organizowała ostatnio konferencję w Krakowie? Szukam dobrego hotelu.
Konkrerencja nie będzie duża ( 15 osób) ale zależy mi na dobrym standardzie ...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-09-2014, 12:46
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie

Jako rodowita krakowianka mogę Ci coś podpowiedzieć Moja firma raz na jakiś czas organizuje konferencje. Od pewnego czasu wybierają hotel Queen Boutique , który mieści się praktycznie w samym centrum miasta - pomiędzy dzielnicą Kazimierz a rynkiem .
Tutaj jest ich strona: http://www.queenhotel.pl/konferencje/oferta.html z ofertą konferencyjną .Jak widzisz dysponują tam odpowiednia salą tak więc nie powinno być problemu z zorganizowaniem. Polecam jednak odpowiednio wcześnie do nich zadzwonić ponieważ hotel cieszy się dużą popularnością. W sumie nic dziwnego zważywszy na wysoki standard ( 4* ) oraz wygląd sal konferencyjnych. Bufet też pierwsza klasa. Poniżej zdjęcie:
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-09-2014, 23:52
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Byłam kiedyś w tym hotelu, a właściwie w hotelowej restauracji, po tym jak zobaczyłam jej wnętrze w ramach wirtualnej wycieczki po restauracji i po przeczytaniu w sieci wielu pozytywnych opinii. Myślę, że jest to również doskonałe miejsce na konferencję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-11-2014, 22:38
krateczka krateczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 96
Domyślnie

W Krakowie sprawdzony mam Hotel Efekt Express. Swietne zaplecze na organizacje roznego rodzaju konferencji i szkolen i bardzo dobre jedzenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-02-2016, 21:29
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Poszukaj sobie w bazie hoteli, sporo ich jest w Krakowie, wiec coś na pewno znajdziesz. Nas interesuje hotel na konferencje Rzeszów. Musimy w maju zorganizować dość duże spotkanie i potrzebna jest nam duża sala z dobrym wyposażeniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-05-2016, 09:54
moore23 moore23 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 96
Domyślnie

Cześć, w Krakowie nie powinno być problemu z organizacją konferencji. Jeśli zależy ci na standardzie to wybierz salę jednego z hoteli, najlepiej blisko centrum. Pełną listę obiektów znajdziesz tutaj https://www.salebiznesowe.pl/konferencje-krakow Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-05-2016, 14:20
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

W Polsce można znaleźć wiele ciekawych miejsc na zorganizowanie konferencji. Moim zdaniem bardzo ciekawą opcją jest sala konferencyjna łódź , mieszcząca się w Hostelu Molo. Tak na dobrą sprawę można tam zorganizować nawet bardzo duże szkolenie, ponieważ dostępne są 4 sale, a co więcej w przypadku gdy na spotkaniu pojawią się osoby z całej Polski, istnieje także możliwość zamówienia dla nich tanich miejsc noclegowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-05-2016, 17:17
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Zobacz sobie sale konferencyjne zakopane. Myślę, ze warto się nimi zainteresować - są duże i odpowiednio wyposażone. Poza tym ceny są bardzo dobre. Sama zastanawiam się nad zorganizowaniem tam konferencji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-05-2016, 17:41
barttek33 barttek33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 3
Domyślnie

ciekawe porady, dzięki, przydały mi się !
__________________
Licznik słów : http://www.licznikznakow.pl/licznik-slow/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 01-06-2016, 22:40
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 383
Domyślnie

Konkretnego hotelu nie polece ale mogę podrzucić stronkę http://yourplace.pl/hotele.html - tu jest cała baza hoteli w Krakowie. Można od razu zarezerwować przez tą stronę noclegi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.